reklama

Moto G7 Play poprvé na reálných fotografiích

Moto G7 Play poprvé na reálných fotografiích
2018-11-30T14:44:59+01:00
• 30. 11. 2018
1

Nějaký ten pátek se na internetu objevují spekulace týkající se nového modelu od společnosti Motorola. Kromě toho by ale nemuselo dojít na uvedení modelů sérií Moto C, M, a X. Na druhou stranu se máme dočkat širší nabídky u Moto G, kde by se měly objevit verze Standard, Play, Plus a Power. Záhy po této zprávě se objevily první informace o připravované sérii Moto G7 Play. 

Moto G7 Play prošel důležitou certifikací

Údajně nově připravovaný model Moto G7 Play nedávno prošel FCC certifikací. Na internetu se dokonce objevily i detailnější fotografie telefonu, díky čemuž si můžeme udělat jasnější představu o finální podobě.

 

Jak si z přiložených fotografií můžete všimnout, telefon nabízí takřka totožný design jako většina modelů z řady Moto. Nad samotným logem společnosti Motorola se nachází přisvětlovací LED dioda a samozřejmě také zadní fotoaparát. Čtečka otisků prstů pak byla v tomto případě implementována pod logem. 

Na přední straně telefonu si můžete všimnout přítomného výřezu v displeji, který disponuje fotoaparátem, reproduktorem a standardními senzory. V současné chvíli se zdá, že by v prodeji měly být dvě verze – černá a světle modrá. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Milan Strnadel

30. 11. 2018, 17:21

Vypadá příšerně, ze zadu. A to jsem fanda Motoroly a vlastník všech modelů X :D momentálně dle spekulací teda posledního :D ach jo. Lenovo, Lenovo

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim