reklama

Moto G7 Play poprvé na reálných fotografiích

Moto G7 Play poprvé na reálných fotografiích
2018-11-30T14:44:59+01:00
• 30. 11. 2018
1

Nějaký ten pátek se na internetu objevují spekulace týkající se nového modelu od společnosti Motorola. Kromě toho by ale nemuselo dojít na uvedení modelů sérií Moto C, M, a X. Na druhou stranu se máme dočkat širší nabídky u Moto G, kde by se měly objevit verze Standard, Play, Plus a Power. Záhy po této zprávě se objevily první informace o připravované sérii Moto G7 Play. 

Moto G7 Play prošel důležitou certifikací

Údajně nově připravovaný model Moto G7 Play nedávno prošel FCC certifikací. Na internetu se dokonce objevily i detailnější fotografie telefonu, díky čemuž si můžeme udělat jasnější představu o finální podobě.

 

Jak si z přiložených fotografií můžete všimnout, telefon nabízí takřka totožný design jako většina modelů z řady Moto. Nad samotným logem společnosti Motorola se nachází přisvětlovací LED dioda a samozřejmě také zadní fotoaparát. Čtečka otisků prstů pak byla v tomto případě implementována pod logem. 

Na přední straně telefonu si můžete všimnout přítomného výřezu v displeji, který disponuje fotoaparátem, reproduktorem a standardními senzory. V současné chvíli se zdá, že by v prodeji měly být dvě verze – černá a světle modrá. 

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Milan Strnadel

30. 11. 2018, 17:21

Vypadá příšerně, ze zadu. A to jsem fanda Motoroly a vlastník všech modelů X :D momentálně dle spekulací teda posledního :D ach jo. Lenovo, Lenovo

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat