reklama

IP kamerka skrytá v žárovce nyní za exkluzivní cenu na e-shopu Cafago.com sponzorovaný článek

IP kamerka skrytá v žárovce nyní za exkluzivní cenu na e-shopu Cafago.com [sponzorovaný článek]
2018-11-13T14:05:10+01:00
• 13. 11. 2018

V dnešním době plné krádeží si spousta z nás zabezpečuje své domovy různými bezpečnostními systémy a kamerami. Nyní jsme dostali slevový kupón na minipanoramatickou IP kamerku, kterou není vůbec složité namontovat, jelikož je skryta v žárovce. Respektive kamerka je samotnou žárovkou, která disponuje klasickým závitem E27.

Specifikace kamerky

Jelikož se jedná o kamerku, tak mezi nejdůležitější specifikace patří rozlišení. Kamerka produkuje video o rozlišení 1 920 x 1020 pixelů. Kromě jednoduchého napájení a instalace samotné kamerky, patří mezi přednosti například funkce, která detekuje pohyb. Díky tomu máte velmi dobrý přehled nad děním ve vašem domě nebo kanceláři.

Tvar a montáž kamerky není však jen designový výstřelek, funguje zároveň i jako klasická žárovka. Takže všimnout si kamerky není vůbec jednoduché.

Pokud vás tato kamerka zaujala, máte možnost ji získat nyní za zvýhodněno cenu 18,62 euro (480 korun) na e-shopu Cafago.com. Stačí při objednávce zadat slevový kupón: L1870S a získáte tuto zvýhodněnou cenu. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim