Instagram aktualizuje funkci pro měření času

Instagram aktualizuje funkci pro měření času
2018-11-16T07:50:50+02:00
• 16. 11. 2018

Dočkali jsme se nové aktualizace pro operační systém Android 9 Pie, která přinesla novinku v podobě beta verze aplikace DigitalWellbeing. Ve své podstatě jde o velmi užitečnou novinku, především pak pro rodiče dětí, kteří mohou sledovat doby používání jednotlivých aplikací a jejich analýzy. Nastavit pak lze také denní limit, můžete nastavit například možnost používat Instagram pouze 20 minut denně.

Podobnou funkci nově nabízí také operační systém iOS 12 (pod názvem ScreenTime), pomocí které si uživatelé mohou přesně nastavit, kolik hodin či minut mohou strávit na sociálních sítích a podobně. V praxi pak mohou svou závislost na telefonu značně snížit. 

Instagram aktualizuje jednu ze svých funkcí

Stejnou funkci před nějakým časem přinesla také sociální síť Instagram, která ji nazývá jako „Vaše aktivita“. Ta nově uživatelům umožňuje měřit a omezovat množství času, které denně na aplikaci stráví. Skvělá je také možnost zastavení zasílání upozornění. Stejné novinky by se měla dočkat dokonce také největší sociální síť světa, tedy Facebook.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat