reklama

Instagram aktualizuje funkci pro měření času

Instagram aktualizuje funkci pro měření času
2018-11-16T07:50:50+01:00
• 16. 11. 2018

Dočkali jsme se nové aktualizace pro operační systém Android 9 Pie, která přinesla novinku v podobě beta verze aplikace DigitalWellbeing. Ve své podstatě jde o velmi užitečnou novinku, především pak pro rodiče dětí, kteří mohou sledovat doby používání jednotlivých aplikací a jejich analýzy. Nastavit pak lze také denní limit, můžete nastavit například možnost používat Instagram pouze 20 minut denně.

Podobnou funkci nově nabízí také operační systém iOS 12 (pod názvem ScreenTime), pomocí které si uživatelé mohou přesně nastavit, kolik hodin či minut mohou strávit na sociálních sítích a podobně. V praxi pak mohou svou závislost na telefonu značně snížit. 

Instagram aktualizuje jednu ze svých funkcí

Stejnou funkci před nějakým časem přinesla také sociální síť Instagram, která ji nazývá jako „Vaše aktivita“. Ta nově uživatelům umožňuje měřit a omezovat množství času, které denně na aplikaci stráví. Skvělá je také možnost zastavení zasílání upozornění. Stejné novinky by se měla dočkat dokonce také největší sociální síť světa, tedy Facebook.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim