reklama

ASUS ZenFone 6 poprvé zachycen na videu, odhaluje klíčové funkce

ASUS ZenFone 6 poprvé zachycen na videu, odhaluje klíčové funkce
2018-11-06T09:44:56+01:00
• 6. 11. 2018

V průběhu minulého týdne se na webu objevilo hned několik fotografií údajných prototypů ASUS ZenFone 6. Všechny tyto prototypy měly různou konstrukci, přičemž jeden model měl k dispozici klasický notch (jako iPhone XS), druhý model pak malou díru v pravém horním rohu obrazovky. 

Ačkoliv na první pohled byly modely rozdílné, ve skutečnosti si byly velmi podobné – ani jeden z prototypů nebyl funkční. Nyní se ale na internetu objevily další fotografie a dokonce také video, na kterých jsou prototypy funkční. 

ASUS ZenFone 6 nabídne netradiční výřez v displeji

Na rozdíl od nedávno představených kousků v podobě ZenFone 5Z a Zenfone 5, které disponují klasickým výřezem v displeji, má ZenFone 6 velmi minimalistický výřez v pravém horním rohu obrazovky. V kulatém výřezu je pak umístěn fotoaparát pro pořizování selfie. 

 

Vzhledem k tomu, že je výřez mnohonásobně menší, odrazilo se to na umístění reproduktoru. Ten se nyní přesunul mezi horní kovový rám. Samotná mřížka reproduktoru byla o něco málo zvětšena, čímž bychom se mohli dočkat stereo zvuku. 

Tlačítko pro zapnutí a vypnutí displeje se samozřejmě nachází na pravé straně, přičemž 3,5 mm jack konektor, port USB-C a mřížka reproduktoru v dolní části telefonu. Zachycený prototyp disponuje také duálním fotoaparátem, který je umístěn uprostřed zadní strany. 

K dispozici je samozřejmě také přisvětlovací LED dioda a čtečka otisků prstů. Prototyp ASUS ZenFone 6 nabízí poměrně čistý a jednoduchý design, který se mně osobně velmi zamlouvá. Zveřejněné video navíc odhalilo přítomnost Face ID (Face Unlock). ZenFone 6 bude s největší pravděpodobností představen na konferenci MWC 2019. 

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat