reklama

ASUS ZenFone 6 poprvé zachycen na videu, odhaluje klíčové funkce

ASUS ZenFone 6 poprvé zachycen na videu, odhaluje klíčové funkce
2018-11-06T09:44:56+01:00
• 6. 11. 2018

V průběhu minulého týdne se na webu objevilo hned několik fotografií údajných prototypů ASUS ZenFone 6. Všechny tyto prototypy měly různou konstrukci, přičemž jeden model měl k dispozici klasický notch (jako iPhone XS), druhý model pak malou díru v pravém horním rohu obrazovky. 

Ačkoliv na první pohled byly modely rozdílné, ve skutečnosti si byly velmi podobné – ani jeden z prototypů nebyl funkční. Nyní se ale na internetu objevily další fotografie a dokonce také video, na kterých jsou prototypy funkční. 

ASUS ZenFone 6 nabídne netradiční výřez v displeji

Na rozdíl od nedávno představených kousků v podobě ZenFone 5Z a Zenfone 5, které disponují klasickým výřezem v displeji, má ZenFone 6 velmi minimalistický výřez v pravém horním rohu obrazovky. V kulatém výřezu je pak umístěn fotoaparát pro pořizování selfie. 

 

Vzhledem k tomu, že je výřez mnohonásobně menší, odrazilo se to na umístění reproduktoru. Ten se nyní přesunul mezi horní kovový rám. Samotná mřížka reproduktoru byla o něco málo zvětšena, čímž bychom se mohli dočkat stereo zvuku. 

Tlačítko pro zapnutí a vypnutí displeje se samozřejmě nachází na pravé straně, přičemž 3,5 mm jack konektor, port USB-C a mřížka reproduktoru v dolní části telefonu. Zachycený prototyp disponuje také duálním fotoaparátem, který je umístěn uprostřed zadní strany. 

K dispozici je samozřejmě také přisvětlovací LED dioda a čtečka otisků prstů. Prototyp ASUS ZenFone 6 nabízí poměrně čistý a jednoduchý design, který se mně osobně velmi zamlouvá. Zveřejněné video navíc odhalilo přítomnost Face ID (Face Unlock). ZenFone 6 bude s největší pravděpodobností představen na konferenci MWC 2019. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim