reklama

SCDKey: Další nášup zlevněných produktů! Sponzorovaný článek

SCDKey: Další nášup zlevněných produktů! [Sponzorovaný článek]
2018-11-07T17:01:38+02:00
• 6. 11. 2018

Další den, další lákavá nabídka. Tentokrát opět od webového portálu SCDKey.com, který si pro nás připravil novou nabídku na produkty od firmy Microsoft za opravdu lákavé ceny!

Office 2019 levněji

Co se změnilo v této verzi balíčku Office? Nahrazuje, respektive jedná se o přechod z předplácené verze Office 365. Pokud tedy chcete nejnovější funkcionalitu, všechny možnost programů balíčku Office 365 a nechcete platit každý rok za nové předplatné, pak je tento produkt pro vás.

Krom této výhody zde samozřejmě najdete celou škálu programů, ať už pro domácí využití nebo do firmy. Mezi ty patří jak Word, Excel, nebo PowerPoint, tak OneNote, Outlook, Publisher, Access a Skype. Všechny tyto programy se také budou pravidelně aktualizovat, takže se nemusíte bát, že se přechodem na Office 2019 znevýhodníte, a budete mít vždy ty nejnovější funkce.

A to nejlepší: nyní si můžete tuto novinku pořídit za velmi nízkou cenu. Portál SCDKey vám nabízí tento produkt za pouhých 39,59 euro (kolem 1 020 korun). Tedy pokud použijete náš slevový kód SKDCZ

Windows 10 Pro za akční cenu

Windows 10 přináší svým uživatelům nejmodernější systém se všemi svými nejnovějšími funkcemi. Díky pravidelným aktualizacím bude vaše zařízení vždy zabezpečeno. Systém také díky své aktuálnosti zajistí maximální kompatibilitu se současným hardwarem a příslušenstvím.

S tímto systémem také přišla podpora her pro Xbox One. Pokud tedy na tuto konzoli vlastníte jakékoliv hry, nyní si je můžete užít i na vašem standardním zařízení. Díky této funkci Play Anywhere Microsoft ruší hranice mezi konzolemi a počítači.

Samotný systém není už žádnou novinkou. Vydaný v roce 2015, Windows 10 je současně stále nejnovější verzi operačního systému od firmy Microsoft. V minulosti Microsoft nabízel přechod ze starého systému, jako byly Windows 8 a 7, na nový Windows 10. Dnes již tato možnost bohužel není možná, a uživatelé, kteří si chtějí dopřát tento systém, za něj musí vydat až 5 tisíc korun.

Nyní ale můžete tento systém za podstatně nižší cenu. Díky kupónu SKDCZ z webu SCDKey si nyní můžete Windows 10 Pro pořídit za zlomek normální ceny, a to pouhých 11,92 euro (kolem 300 korun).

Office 2016 Pro za zlomek ceny

Microsoft Office Professional 2016 je určen primárně pro firmy, a cílí na vysokou produktivitu. Tento balíček programů obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access nebo také Skype pro firmy. Toto množství programů v jednom balíčku zajistí komplexní chod firmy, ať už se jedná o pouhé vyřizování e-mailů, psaní poznámek, nebo třeba i správu rozsáhlých databází. Balíček tak splní veškeré požadavky a očekávání, které od něj budou budoucí zákazníci očekávat.

Ať už tedy potřebujete psát nebo organizovat svoje e-maily, vytvářet prezentace pro schůzky týmů, vytvářet databáze pro váš systém nebo organizovat soukromé i firemní projekty, Office 2016 nabízí řešení pro všechny tyto druhy pracovního nasazení.

Pokud si tedy chcete Office 2016 Pro pořídit, máme pro vás jedinečnou slevu. Portál SCDKey nabízí slevu z původních 200 Euro (kolem 5 170 korun) na pouhých 29,99 euro (kolem 770 korun). Jedná se tedy už tak o slevu až 85 procent. Pokud ale využijete náš kupón SKDCZ, bude vás Office 2016 Pro stát jen 26,99 Euro (kolem 700 korun).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim