reklama

Obchod Play podporuje Paysafecard

Obchod Play podporuje Paysafecard
2018-10-29T09:32:14+02:00
• 29. 10. 2018

Obchod Play do této chvíle podporoval několik platebních metod. Kreditní a debetní karty jsou samozřejmostí. Už nějakou dobu se nabízí možnost placení skrze mobilní operátory a ačkoliv máme možnost uplatnit kód, tak v českých obchodech nelze zakoupit předplacené kupony. Nyní ale přichází možnost Paysafecard.

Paysafecard v Obchodě Play

Pakliže vlastníte běžnou kreditní nebo debetní kartu, možná jste nikdy neslyšeli o Paysafecard, nebo jste tuto možnost nevyužili. Na druhou stranu Paysafecard je nejoblíbenější u mladé generace, která tímto způsobem například nakupuje hry a jiné podobné služby. Kromě toho se jedná o bezpečnou metodu jak platit na internetu, přičemž máte jistotu, že nepředáváte své informace třetí straně jen tak.

V Obchodě Play stačí jen zvolit skrze menu Účet, následně platební metodu a zde se nachází možnost Paysafecard. Následné platby budou odečítány z vašeho účtu u Paysafecard.

Do jisté míry se jedná o zajímavou možnost, jak třeba svým dětem přeposílat peníze na účet a zároveň nezakládat bankovní účet. Na druhou stranu se zde nabízí možnosti v podobě služeb jako Revolut. Zde si můžete jednoduše vytvořit virtuální kartu, dovolit dítěti nákup pod dohledem a následně zmrazit kartu na jakkoliv dlouho.

Zdroj: Tisková zpráva

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat