reklama

MicroSD karta od společnosti Samsung, nyní za zvýhodněnou cenu na e-shopu Cafago.com Sponzorovaný článek

MicroSD karta od společnosti Samsung, nyní za zvýhodněnou cenu na e-shopu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2018-10-23T08:54:41+02:00
• 23. 10. 2018
1

Asi každému se někdy stalo, že mu v mobilním telefonu nestačilo interní úložiště a pokud to bylo možné, tak se musel uchýlit k rozšíření pomocí microSD karty. Pokud nyní sháníte právě microSD kartu, tak pro vás máme speciální nabídku. Konkrétně e-shop Cafago.com nabízí nyní kartu od společnosti Samsung s kapacitou 32 nebo 64 GB za zvýhodněnou cenu.

Samsung EVO Plus 32 GB/64 GB

Vybraná microSD karta od společnosti Samsung nese označení EVO Plus. Paměťová karta spadá do třídy 10, takže se hodí i pro záznam 4K videa. Konkrétní rychlosti jsou však trochu odlišené vzhledem ke kapacitě karty. Konkrétně model s 32 GB umožňuje zápis až 20 MB/s a čtení až 95 MB/s. U modelu s kapacitou 64 GB jsou rychlosti o něco vyšší, konkrétně zápis dosahuje rychlostí až 60 MB/s a čtení až 100 MB/s.

Karty jsou odolné vůči rentgenovému záření a také jsou vodě odolné, takže se nemusíte bát, že byste přišli o uložená data. Kromě rentgenového záření je nepoškodí ani magnet či vyšší rozptyl teplot. Karty by měli odolávat rozpětí teplot od -25 stupňů do 85 stupňů Celsia. Takže je můžete v našich podmínkách využívat bez jakéhokoli omezení.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si paměťové karty můžete zakoupit na e-shopu Cafago.com za zvýhodněné ceny. MicroSD kartu s kapacitou 32 GB pořídíte za super cenu 6,6 euro (170 korun), stačí při nákupu zadat slevový kupón: L6268CT. Druhá varianta s kapacitou 64 GB je dostupná za cenu 12,19 euro (310 korun), také stačí zadat slevový kupón: L6268C. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Prosím o obnovu kódů, už nefungují. Děkuji.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim