reklama

Lenovo představilo hodinky Watch S a Watch C

Lenovo představilo hodinky Watch S a Watch C
2018-10-20T10:53:10+02:00
• 20. 10. 2018

Společnost Lenovo si pro nás letos připravila hned dvoje hybridní chytré hodinky – Lenovo Watch 9 a Lenovo Watch X. Jedná se o velmi zajímavé kousky, které za 500 Kč nabízí mnoho funkcí. To ale není vše od Lenova. Dnes, tj. v pátek 19. října 2018, jsme se dočkali dalších kousků v podobě Watch S (hybridní hodinky) a Watch C (hodinky pro děti).

Lenovo Watch S

Nový model Lenovo Watch S je velmi podobný modelu Watch 9 a X. Ve skutečnosti se ale jedná o model 9, akorát s tím rozdílem, že nabízí nový design ciferníku, safírové sklo a kvalitní kůži. V tomto případě se zde však nenachází žádné snímače tepové frekvence, monitory krevního tlaku či další senzory, se kterými se model Watch X může pochlubit. 

Watch S se zaměřují hlavně na sledování spánku, počítání spálených kalorií a zaznamenává počet kroků, které jste za celý den udělali. Hodinky dokáží také upozorňovat na příchozí hovory či zprávy, a to pomocí vibrací. Model Lenovo Watch S je samozřejmě vodotěsný, což zaručuje certifikace 5 ATM.

Společnost Lenovo stanovila cenu modelu Watch S na 748 Kč bez DPH a v prodeji bude ve dvou barevných variantách – černé a červené. K dispozici pak bude od 30. října, 10:00. 

Lenovo Watch C

Lenovo Watch C jsou hodinky určené výhradně dětem a na rozdíl od výše zmíněného modelu se jedná o správné, klasické chytré hodinky. Nabízí totiž 1,3palcový AMOLED displej, které pak chrání sklo Gorilla Glass. Nad samotným displejem se nachází také fotoaparát. 

Watch C disponuje podporou GPS (Glonass, A-GPS) sloužící pro sledování polohy. K dispozici je taktéž Wi-Fi modul či vestavěný kompas. Rodiče mohou dokonce dostat upozornění ve chvíli, kdy se jejich dítě s hodinkami dostane do školy. Velmi užitečná funkce. 

Hodinky mají také reproduktor a mikrofon, díky čemuž je možné přes zařízení telefonovat. Společnost Lenovo implementovala také SOS tlačítko, které slouží pro nouzové situace. Hodinky disponují certifikací IPX7 a prodávat se budou zhruba za 1 276 Kč bez DPH.  

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim