reklama

Vánoční tipy na levné příslušenství pro mobily! sponzorovaný článek

Vánoční tipy na levné příslušenství pro mobily! [sponzorovaný článek]
2018-10-22T16:35:38+02:00
• 20. 10. 2018
1

Vánoce se pomalu a jistě blíží, čímž se dostáváme ke každoroční otázce – co koupit rodině či přátelům k Vánocům. Na toto téma jsme se rozhodli zaměřit a proto jsme si pro vás připravili tento speciální článek, ve kterém najdete skvělé produkty za výjimečně nízké ceny.

Lenovo Watch 9 za skvělých 491 Kč

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten Lenovo Watch 9 za 491 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Ve své podstatě se jedná o klasické analogové hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Lenovo Watch 9 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinkách. V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Lenovo v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Lenovo Watch 9 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 240 dnů!

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten nabízí Lenovo Watch 9 za 491 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Skvělá sluchátka za pár korun

Sluchátka jsou pro člověka z části záležitostí poslechu a z části designovým doplňkem. Se sluchátky MOOJECAL můžete mít zaručeně obojí. Jejich tělo je vyrobeno z plastu s povrchovou úpravou proti zanechávání otisků a poškrábání. Sluchátka tedy lépe tlumí okolní zvuky, jsou mnohem odolnější než ta plastová a s precizním zpracováním vypadají famózně. Ergonomický design je dokonalý pro pohodlné nošení.

S vaším zařízením jsou sluchátka spojena skrze 3,5 mm jack konektor. Na kabelu je umístěno ovládání, skrze které můžete pozastavit nebo spustit svou hudbu či například přijímat hovory. Další ovládání, jako je zvýšení či snížení hlasitosti, je k dispozici taktéž na kabelu sluchátek. K hovorům slouží zabudovaný mikrofon. Toto vše je možné ovládat na všech mobilních telefonech s operačním systémem Android. Většina funkcí je pak dostupná i na iPhonu, iPadu a iPodu.

Jestliže máte o sluchátka zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten MOOJECAL prodává za 86 Kč. Sluchátka si můžete zakoupit ZDE.

Speciální selfie tyč

Selfie jsou v dnešní době populární a nezdá se, že by tento trend blížil ke konci. Proto se internetový obchod Aliexpress rozhodl uspořádat akci na skvělou selfie tyč, díky které můžete pořizovat ještě lepší selfíčka. Stačí pouze vložit telefon do speciálního držáku, připojit jej pomocí 3,5 mm jack konektoru a můžete fotit.

Jestliže máte o selfie tyč zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten Selfie tyč prodává za 36 Kč. Tyč si můžete zakoupit ZDE.

Univerzální a certifikovaný kabel

A nakonec jsme si pro vás s naším partnerem Aliexpress připravili ojedinělou akci na velmi kvalitní Lightning kabel, který má nejen certifikaci, ale také má v sobě hned tři redukce. Jedna poslouží pro připojení k USB-C, druhá pro změnu k Lightning konektoru a třetí pro microUSB. 

Jestliže máte o certifikovaný a univerzální kabel zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten speciální kabel prodává za 43 Kč. Kabel si můžete zakoupit ZDE.

Bezdrátový robot pro nudné chvilky

Pokud se často nudíte, mohl by vás zaujmout tento kousek. Jedná se o zajímavého a malého robota, kterého ovládáte pomocí speciálního ovladače, jenž je samozřejmě součástí balení. Nejde o nic převratného, ovšem za 506 Kč toho zvládne opravdu mnoho.

Jestliže máte o bezdrátového robota zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Aliexpress. Ten robota prodává za 506 Kč. Robota si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Vladimír Špaček

21. 10. 2018, 7:16

Čeština pláče: …disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim