reklama

AdLingo nabízí praktického virtuálního prodejce

AdLingo nabízí praktického virtuálního prodejce
2018-10-20T11:29:36+02:00
• 20. 10. 2018

Google a jeho divize pro experimentální projekty Area 120 spustila novou marketingovou platformu pod názvem AdLingo. Ve své podstatě AdLingo vytváří reklamy s pomocí umělé inteligence (AI). Zajímavé však je, že služba nevytváří vlastní chatboty, nýbrž spojuje nástroje třetích stran s marketingovým oddělením společnosti.

AdLingo má velký potenciál

Výsledkem pak je praktický virtuální prodejce, který odpovídá na otázky v reálném čase, což znamená, že potenciální kupující nemusí hledat odpovědi na externích odkazech. Virtuální prodejce navíc zákazníkovi nabídne výrobky, které by ho mohli zajímat.

Dle Googlu se myšlenka na přidání chatbotu k marketingu zdála být dalším logickým krokem. Tuto platformu využívá například automobilový výrobce Kia, který si novou technologii velmi vychvaluje. Dle slov generálního manažera společnosti Kia se jedná o zcela nový zážitek, jenž zákazníci rádi využívají.

Vzhledem k tomu, Ĺľe jsou virtuálnĂ­ asistenti tĂ©měř všude okolo nás – v telefonech, autech a dokonce takĂ© domovech – má AdLingo velkĂ˝ potenciál. Jak se vám myšlenka virtuálnĂ­ho prodejce lĂ­bĂ­? Dejte nám vÄ›dÄ›t do komentářů.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim