reklama

DevFest CZ – prodej „Regular“ lístků prodloužen

DevFest CZ – prodej „Regular“ lístků prodloužen
2018-10-15T19:59:05+02:00
• 15. 10. 2018

Již na konci října se odehraje největší vývojářský festival v Česku. Samozřejmě myslíme DevFest CZ. Letos v netradičním historickém duchu a plejádou zahraničních hostů, řečníků a odborníků. Rozhodně se taková příležitost nenajde jen tak. Vstup sice není zdarma, ale na druhou stranu není nikterak drahý. Kromě toho byl prodloužen prodej běžných lístků až do 21. října. Po tomto termínu cena vzroste. Pokud si tedy nechcete nechat utéct největší nejen vývojářský festival v Česku a na Slovensku, navštivte oficiální stránky DevFestu, kde je možní lístky zakoupit.

DevFest CZ

Program vývojářského festivalu DevFest

Ani v mezičase ovšem organizátoři nezaháleli. Redesignem prošel především web www.devfest.cz. „Web teď mnohem více odpovídá našemu středověkému tématu. Drobný vtípek jsme si připravili také v sekci Aristocracy, která označuje tým organizátorů. No a samozřejmě přibyly informace o venue,” říká garant designu Vašek.

Na „geek“ festivalu DevFest CZ budou přednášet nejen zahraniční odborníci

Časový harmonogram sice zveřejňuje DevFest až teď, jednotlivá jména řečníků a jejich přednášky jsou ale k dispozici na webu pod záložkou Knights od začátku října. Na jaké přednášce tedy nesmíte chybět? Dominik, garant webu, má jasno: „Filip Hráček, protože je to náš Flutter king!”

Garantka speakers, Eliška, pak doporučuje rozhodně neminout přednášky Aygul Zagidulliny (Building for the Google Assistant: Voice First vs. Screen First), Filipa Hráčka (Flutter inside out), Britt Barak (Oh, the places you’ll go! – Cracking Navigation on Android), Davida Vávry, nebo Hawry Milani (Six Soft Skills for Super Software Devs).

Přednášky budou rozděleny do tří tracků a většina bude v angličtině. Všichni řečníci jsou k dispozici k nahlédnutí na: https://2018.devfest.cz/section/speakers.

S programem se pojí také páteční workshopy. „O workshopech jsme dlouho mlžili, ale stále platí, že budou v pátek a u našich partnerů, “ tvrdí Eliška, garantka speakers.

Letošní novinkou je speciální Women Techmakers track. „Ten bude rozdělen mezi všechny tracky – chtěli jsme účastníky trochu rozhýbat,” doplňuje produkční Bára.

DevFestovou atmosféru si letos mohou užít také maminky a tatínkové malých dětí. „Spojili jsme síly s komunitní školičkou Šídlo z Ostravy. Díky tomu bude na DevFestu také dětský koutek,” říká Katka. Kromě dětského koutku se rodiče a jejich děti mohou těšit na dětské jídlo v rámci cateringu, místo pro ohřev vlastní stravy, nebo třeba speciální nedělní poDevFestovou snídani. O lístky mohli rodiče soutěžit do 10. 10. na facebookové stránce CzechITas. Na soutěžní otázku „Kdo je to Geek?” měly za úkol odpovědět přímo děti. „Na výsledné definice se moc těšíme a určitě se o ně podělíme na našem facebooku,” slibuje Katka.

Akce začíná už 26. října dnem plným workshopů a bude pokračovat v sobotu 27. 10. Festivalovým zážitkem ve stylové Pragovce.

Více informací a lístky jsou k dispozici na www.devfest.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat