reklama

Chrome pro Android testuje novou funkci Explore

Chrome pro Android testuje novou funkci Explore
2018-10-17T12:07:48+02:00
• 17. 10. 2018

Vývojáři aplikace Chrome pro Android přidali novou funkci nazvanou Explore, která po otevření nového okna nabídne položku Explore, která uživateli poskytne možnost najít si další obsah na internetu, který by mohl být pro něj zajímavý. Funkce je zatím dostupná na Chrome Canary a Chrome Beta.

Nová funkce Explore se ještě nedostala do hlavní verze prohlížeče Chrome, ale dočkáme se ji brzy, nejspíše v řádu dnů. Veškeré informace a stránky, které se uživateli zobrazí, jsou vygenerované na základě obsahu, který uživatel prohlíží. Pokud chcete připravovanou funkci vyzkoušet již teď, stačí otevřít nové okno, následně zadat: chrome://flags. 

Poté již stačí vyhledat Explore websites, stačí kliknout na políčko enable (aktivovat) a poté Chrome restartovat. Po znovu otevření aplikace uvidíte již novou nabídku webů, které by vás mohly zajímat, jde tedy o jakousi obdobu Google funkce Objevit, kde se zobrazuje seznam odkazů na různé weby, které by mohly daného uživatele zajímat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama
reklama
Samsung Galaxy Note10

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim