reklama

Xiaoxun uvádí hodinky Children Smartwatch S2

Xiaoxun uvádí hodinky Children Smartwatch S2
2018-09-13T17:00:46+00:00
• 13. 9. 2018

Plnohodnotné hodinky určené pro děti oficiálně oznamuje společnost Xiaoxun Technology, která nejenže nápadně připomíná proslulou značku Xiaomi, ale ba naopak dokonce spadá pod její křídla. Druhá generace hodinek známá pod názvem Children Smartwatch přichází takřka přesně po roce trvající odmlce, kdy byl odhalen původní zástupce. Samozřejmě je tu celá řada vylepšení ku prospěchu uživatelů.

Od bezpečnosti až po zábavu

Displej o úhlopříčce 1,3 palce nabízí 2.5D zakřivené sklo od japonského dodavatele. Životnost zajišťuje baterie o velikosti 730 mAh, u které čínský výrobce slibuje až 7 dnů nepřetržitého provozu. Jednotlivé prvky výbavy zastupuje GPS a WiFi modul, slot pro nano-SIM kartu, SOS tlačítko, micro-USB port nebo možnost uskutečňování hovorů. Nasazená LDS anténa slibuje vysoce kvalitní signál a minimální šum z okolí.

Nesmíme zapomenout ani standardní fitness funkce včetně počítání ujitých kroků či spálených kalorií. Díky umělé inteligenci lze překládat texty, zpívat písně dle textu, chatovat s přáteli přes aplikaci WeChat. Senzor fotoaparátu by měl napomoct při lokalizaci a navíc i rodič si může sám vzdáleně pořídit fotografii z aktuálního místa v doprovodné aplikaci. Závěrem zbývá zmínit zvýšenou odolnost vůči vodě a prodejní cenu 299 čínských jüanu (tj. cca 959 Kč).

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit