reklama

Xiaoxun uvádí hodinky Children Smartwatch S2

Xiaoxun uvádí hodinky Children Smartwatch S2
2018-09-13T17:00:46+01:00
• 13. 9. 2018
1

Plnohodnotné hodinky určené pro děti oficiálně oznamuje společnost Xiaoxun Technology, která nejenže nápadně připomíná proslulou značku Xiaomi, ale ba naopak dokonce spadá pod její křídla. Druhá generace hodinek známá pod názvem Children Smartwatch přichází takřka přesně po roce trvající odmlce, kdy byl odhalen původní zástupce. Samozřejmě je tu celá řada vylepšení ku prospěchu uživatelů.

Od bezpečnosti až po zábavu

Displej o úhlopříčce 1,3 palce nabízí 2.5D zakřivené sklo od japonského dodavatele. Životnost zajišťuje baterie o velikosti 730 mAh, u které čínský výrobce slibuje až 7 dnů nepřetržitého provozu. Jednotlivé prvky výbavy zastupuje GPS a WiFi modul, slot pro nano-SIM kartu, SOS tlačítko, micro-USB port nebo možnost uskutečňování hovorů. Nasazená LDS anténa slibuje vysoce kvalitní signál a minimální šum z okolí.

Nesmíme zapomenout ani standardní fitness funkce včetně počítání ujitých kroků či spálených kalorií. Díky umělé inteligenci lze překládat texty, zpívat písně dle textu, chatovat s přáteli přes aplikaci WeChat. Senzor fotoaparátu by měl napomoct při lokalizaci a navíc i rodič si může sám vzdáleně pořídit fotografii z aktuálního místa v doprovodné aplikaci. Závěrem zbývá zmínit zvýšenou odolnost vůči vodě a prodejní cenu 299 čínských jüanu (tj. cca 959 Kč).

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Ota Havlena

VIP 16. 6. 2019, 10:21

Dobrý den, budou tyto hodinky fungovat v ČR, mají jazyk češtinu nebo angličtinu? Přes jakou aplikaci se spojí s telefonem? Kde se dají prosím u nás zakoupit?
Děkuji, Havlenová

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim