reklama

PrvnĂ­ pohled na Sharp Aquos C10 a Aquos D10

PrvnĂ­ pohled na Sharp Aquos C10 a Aquos D10
2018-09-03T16:44:22+01:00
• 3. 9. 2018

Naší pozornosti neunikl ani stánek spoleÄŤnosti Sharp. JaponskĂ˝ vĂ˝robce zde prezentoval mnoho televizĂ­ a další domácĂ­ elektroniky, nás ale zajĂ­maly primárnÄ› dva novĂ© smartphony – Sharp Aquos C10 a Aquos D10. Jde o modely stĹ™ednĂ­ třídy a oba jsou si v lecÄŤem podobnĂ©.

U modelu Aquos D10 nalezneme na pĹ™ednĂ­ stranÄ› 5,99″ displej s FullHD+ rozlišenĂ­m. Sharp se pĹ™izpĹŻsobuje aktuálnĂ­m trendĹŻm a nabĂ­zĂ­ displej s širokĂ˝m výřezem, kde nalezneme kamerku a senzory. ZajĂ­mavostĂ­ u displeje je, Ĺľe je zaoblenĂ˝ jen nahoĹ™e, ve spodnĂ­ části jsou rohy klasicky ostrĂ© a displej nezasahuje tolik ke spodnĂ­mu rámeÄŤku. Vzadu pak nechybĂ­ duálnĂ­ fotoaparát.

Aquos C10 se výřezem inspiroval pravdÄ›podobnÄ› u Essential Phone, jelikoĹľ i ten mÄ›l jen drobnĂ˝ kulatĂ˝ „notch“ pro ÄŤelnĂ­ kamerku. StejnÄ› jako u Aquos D10 je zde atypicky displej zaoblenĂ˝ pouze nahoĹ™e. Jeho Ăşhlopříčka je menší, jen 5,5″ a vespod je velmi vĂ˝raznĂ˝ okraj, kterĂ˝ však vĂ˝robce nenechal prázdnĂ˝ a vyuĹľil jej pro ÄŤteÄŤku otiskĹŻ prstĹŻ. NÄ›jakĂ© mĂ­sto zbylo i na logo spoleÄŤnosti. ZatĂ­m nevĂ­me, kdy a za jakou cenu, pokud vĹŻbec, se u nás telefony budou prodávat.

reklama
reklama

David PilaĹ™

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim