reklama

První pohled na Sharp Aquos C10 a Aquos D10

První pohled na Sharp Aquos C10 a Aquos D10
2018-09-03T16:44:22+02:00
• 3. 9. 2018

Naší pozornosti neunikl ani stánek společnosti Sharp. Japonský výrobce zde prezentoval mnoho televizí a další domácí elektroniky, nás ale zajímaly primárně dva nové smartphony – Sharp Aquos C10 a Aquos D10. Jde o modely střední třídy a oba jsou si v lecčem podobné.

U modelu Aquos D10 nalezneme na přední straně 5,99″ displej s FullHD+ rozlišením. Sharp se přizpůsobuje aktuálním trendům a nabízí displej s širokým výřezem, kde nalezneme kamerku a senzory. Zajímavostí u displeje je, že je zaoblený jen nahoře, ve spodní části jsou rohy klasicky ostré a displej nezasahuje tolik ke spodnímu rámečku. Vzadu pak nechybí duální fotoaparát.

Aquos C10 se výřezem inspiroval pravděpodobně u Essential Phone, jelikož i ten měl jen drobný kulatý „notch“ pro čelní kamerku. Stejně jako u Aquos D10 je zde atypicky displej zaoblený pouze nahoře. Jeho úhlopříčka je menší, jen 5,5″ a vespod je velmi výrazný okraj, který však výrobce nenechal prázdný a využil jej pro čtečku otisků prstů. Nějaké místo zbylo i na logo společnosti. Zatím nevíme, kdy a za jakou cenu, pokud vůbec, se u nás telefony budou prodávat.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat