reklama

Honor rozšíří GPU Turbo i do dalších modelů

Honor rozšíří GPU Turbo i do dalších modelů
2018-06-13T09:29:33+02:00
• 13. 6. 2018

Minulý týden jsme se dočkali nových herních mobilů od společnosti Honor. Svým zaměřením by měly novinky konkurovat například Asus ROG PhoneXiaomi Black Shark nebo Razer Phone, ale za nižší cenu a s lepší dostupností. Novinky Honor Play a Honor 9i (2018) navíc přišly s GPU Turbo slibující lepší výkon při hraní her.

GPU Turbo

Nyní se dozvídáme, že technologie GPU Turbo bude dostupná i pro současné modely, které se již prodávají na trhu. Ve své podstatě tak Honor jednoduše konstatuje, že GPU Turbo je jen softwarová úprava, která má za cíl vylepšit výkon zařízení při hraní her.

Ačkoliv se Honor nepochlubil, jak přesně GPU Turbo funguje, lze odhadovat, že při aktivaci dojde k úpravě běžících procesů, aby samotná hra dostala více výkonu. Honor si je touto novinkou natolik jist, že dokonce tvrdí, že mobil střední třídy bude moci nabídnout podobný výsledek jako konkurenční top model.

Na GPU Turbo aktualizaci se mohou těšit majitelé mobilů Honor 10, Honor View 10, Honor 9 Lite a Honor 7X. Dokonce jsou zde náznaky, že by mohlo dojít k rozšíření na další smartphony. Kromě toho se připravuje modifikovaná verze obsahující lepší podporu rozšířené a virtuální reality.

V případě virtuální reality se jedná o zajímavý krok, jelikož ani jeden model nedisponuje dostatečnou jemností obrazu, aby se byl zážitek z VR dostatečně dobrý. Nyní si jen musíme počkat, kdy Honor vydá tuto aktualizaci, a jak se vlastně odrazí na výkonu zařízení.

HEUREKAHonor 10 4GB/64GB Dual SIM na Heureka.czHonor 10 4GB/64GB Dual...Cena od 7 990 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené) HEUREKAHonor View 10 6GB/128GB Dual SIM na Heureka.czHonor View 10 6GB/128GB...Cena od 3 890 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené) HEUREKAHonor 9 Lite Dual SIM na Heureka.czHonor 9 Lite Dual SIMCena od 4 399 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené) HEUREKAHonor 7X 4GB/64GB Dual SIM na Heureka.czHonor 7X 4GB/64GB Dual...Cena od 3 900 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat