reklama

Armani Exchange nabízí dotykový displej, nejnovější Wear OS a nízkou cenu

Armani Exchange nabízí dotykový displej, nejnovější Wear OS a nízkou cenu
2018-09-28T17:40:49+02:00
• 29. 9. 2018

Dokonce ještě předtím, než byly vynalezeny chytré hodinky, se luxusní módní značka Armani zabývala technologickým segmentem. Vůbec poprvé se na tento trh dostala s telefonem Samsung Giorgio Armani Galaxy S, a to v roce 2011 (představen byl koncem roku 2010, do prodeje se pak dostal v lednu 2011).

Kdy se společnost začne zabývat také chytrými hodinkami, bylo jen otázkou času. Prvního náznaku jsme se dočkali již před dvěma lety, kdy módní značka Armani představila hodinky Emporio Armani Connecter, po nichž následovala nová generace z loňského roku. Skvělá příležitost pro představení další verze, že ano?

A právě té jsme se dočkali, a to ve středu 25. září 2018. Společnost Armani totiž představila chytré hodinky Armani Exchange s nejnovějším operačním systémem Wear OS. Pojďme se tedy na nový produkt hodinkového krále podívat. 

Armani Exchange přichází s novými funkcemi

Armani Exchange přichází s dotykovým 1,19palcovým AMOLED displejem, což je poměrně zajímavé, neboť působí jako obyčejné luxusní hodinky, které známe z dřívějších dob. Hodinky přichází také se zcela novými funkcemi, včetně sledování srdeční frekvence a činnosti, Google asistenta a všech funkcí Wear OS. Armani Exchange pochopitelně podporují operační systém Android a iOS. 

Novinka je k dostání ve velmi krásné nerezové oceli, a to buď v černém, stříbrném nebo zlatém provedením. K dispozici je mimo jiné elegantní 46mm řemínek. Srdcem celých hodinek je procesor Snapdragon Wear 2100. Vestavěné GPS a NFC je pak samozřejmostí. Doporučená maloobchodní cena je 295 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 6 490 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22 Kč za jeden dolar. 

Hodinky jsou samozřejmě také vodotěsné, což znamená, že s nimi můžete bez obav plavat. Výrobce implementoval také standardní sledování srdeční frekvence, Google Pay, Google Assistant a Obchod Play. 

 

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat