reklama

Akční kamerka nyní za super cenu na e-shopu eBay.com Sponzorovaný článek

Akční kamerka nyní za super cenu na e-shopu eBay.com [Sponzorovaný článek]
2018-09-25T06:31:47+01:00
• 25. 9. 2018

Pokud toužíte po akční kamerce, ale nechce se vám dávat veliké peníze za značku, jako je například GoPro, tak nyní máte možnost si díky spolupráci s e-shopem eBay.com pořídit akční kamerku již za 11,99 dolarů (260 korun).

Specifikace kamerky

Jedná se o akční kamerku napodobující design společnosti GoPro. Co se týče technických specifikací, tak kamerka pořizuje záznam obrazu v rozlišení FullHD, tedy 1080p, což je pro natáčení zcela dostačující. Je zde možnost nahrávání zvuku vypnout, například pokud natáčíte pod vodou. Kromě záznamu videa je možné pořizovat i fotografie.

Jak jsem již zmiňoval, je zde možnost natáčení pod vodou, a to díky krytu, který zajišťuje voděodolnost do 30 metrů. Díky tomu se nemusíte bát využívat kamerku při všech možných aktivitách. Abyste viděli, co natáčíte, tak se na zadní straně zařízení nachází také 2″ LCD displej.

Co se týče prostoru pro ukládání videa, tak samotná kamerka nemá úložný prostor, musíte ji dovybavit ještě paměťovou kartou formátu microSD, až do velikosti 32 GB. Po stránce energie je kamerka napájena baterií o kapacitě 900 mAh. Podstatné jsou samozřejmě i rozměry a váha zařízení. Kamerka je rozměrů 6 x 4,1 x 2,5 centimetru a váží 39 gramů, což je velmi přívětivá váha i velikost. Co se týče barev, tak kamera je dostupná v černé nebo stříbrné barvě.

Pokud vás tato kamerka zaujala, tak si ji můžete pořídit na e-shopu eBay.com za akční cenu. Konkrétně pokud si pořídíte kamerku s jednou baterií, tak vás to vyjde na 11,9 dolarů (260 korun). Varianta s dvěma bateriemi vyjde na 12,9 dolarů (280 korun). Poslední varianta se čtyřmi bateriemi vyjde na 13,9 dolarů (300 korun).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim