Nový tarif s neomezeným voláním od společnosti FAYN

Nový tarif s neomezeným voláním od společnosti FAYN
2018-08-27T14:44:49+02:00
• 27. 8. 2018
1

V dnešní době většina lidí využívá tři největší mobilní operátory, a to Vodafone, O2 a T-mobile. Toto však nejsou zdaleka všechna možná řešení. Málokdo zná společnost FAYN Telecommunications, která se od roku 2002 věnuje telefonování skrze internet (VoIP), následně se také roku 2013 přidala jako virtuální operátor. Nyní společnost představila nový tarif fayn FLAT.

Co tarif fayn FLAT nabídne?

Tento nový tarif nabídne neomezené volání do všech sítí, což dneska není nic neobvyklého. Co je však zajímavé, tak v tarifu získáte 25 MB internetu, ale po jeho vyčerpání nedojde k vypnutí mobilního internetu, jen se zpomalí na rychlost 32 kB/s, což není nijak veliká rychlost, ale pro chat nebo nejdůležitější práci to stačí. Co se týče SMS zpráv, tak ty jsou zpoplatněny cenou 0,48 korun do vlastní sítě a 1,19 korun do cizí sítě.

Společnost v tiskové zprávě uvádí, že zpoplatněním SMS zpráv nikoho neodradí, jelikož je zde možnost SMS posílat přes mobilní internet. Pokud by však někdo stále potřeboval SMS zprávy, tak ceny nejsou nijak vysoké. cena celého tarifu činí 399 korun. Otázkou však zůstává, kolik lidí se rozhodne k přenosu k menšímu operátorovi.

Samotný tarif však není jediná nabídka společnosti FAYN. Firma nabízí i samostatné datové balíčky od 25 MB do 5 GB. Tyto balíčky byly u příležitosti poskytnutí nového tarifu o něco málo zlevněny. Na nové ceny se můžete podívat v tabulce níže.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Hezké, ale autor článku přehlédl dvě věci.
Za prvé, neomezené volání je omezeno na 3000 minut, což je hodně, ale není neomezené, pak operátor účtuje poplatky za každou minutu,
a za druhé, i v „placených“ datech je rychlost omezena na 15 MB/s.

Takže bohužel, zázrak se super operátorem se nekoná…

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat