Skvělá akční 4K kamera EKEN Alfawise V50 jen nyní za pár kaček! sponzorovaný článek

Skvělá akční 4K kamera EKEN Alfawise V50 jen nyní za pár kaček! [sponzorovaný článek]
2018-08-27T15:28:55+02:00
• 27. 8. 2018
1

Prodejní ceny kvalitních kamerek do náročnějších terénů nebývají zrovna nízké pro běžného uživatele. Nejlepší volbou může být například kamerka od firmy GoPro, ale také lze zvolit daleko cenově dostupnější alternativu od méně známějšího výrobce. Tentokrát máme na mysli zařízení s názvem EKEN Alfawise V50, které pořídíte za velmi nízkou cenu a dostanete poměrně slušnou výbavu.

Gearbest: EKEN Alfawise V50 za nízkou cenu

Za toto vše přitom zaplatíte 1 470 Kč, z původních 1 600 Kč. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás kamerka zaujala, zakoupit ji můžete ZDE.

Gearbest: EKEN Alfawise V50 aneb v hlavní roli 4K

Za speciální cenu 1 470 Kč získáte odolnou kamerku s 12megapixelovým snímačem, který zvládne nahrávání videí až ve 4K kvalitě (při 30 snímcích za sekundu). Bezdrátový Bluetooth ovládač dovoluje ovládání z dálky 10 metrů nebo 3 metry pod vodou. Dále doprovodná aplikace (Android/iOS) ve spojení s WiFi umí zrcadlit obraz do vybraného zařízení. Výrobce do prodejního balení přibaluje velké množství úchytek – pro kolo, helmu, auto apod.

Konstrukci zabírá 2palcový LCD displej, vstup pro paměťovou microSD kartu nebo ukrývá baterii s výdrží maximálně 10 hodin. Díky vodotěsnému pouzdru se dokážete pro záběry potopit až do hloubky 30 metrů.

Za toto vše přitom zaplatíte 1 470 Kč, z původních 1 600 Kč. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 150 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás kamerka zaujala, zakoupit ji můžete ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Mieč

27. 8. 2018, 15:44

Hodinky???

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat