reklama

Nové hodinky Lenovo Watch X nyní za 1 100 korun na e-shopu eBay.com Sponzorovaný článek

Nové hodinky Lenovo Watch X nyní za 1 100 korun na e-shopu eBay.com [Sponzorovaný článek]
2018-08-27T10:49:32+02:00
• 27. 8. 2018

V dnešní době je téměř všechno vybavení, které máme při sobě, chytré. Hodinky nejsou již nějakou dobu výjimkou. Pokud však nutně nepotřebujete nebo nechcete na rukou mít dotykové zařízení, tak máte možnost si pořídit hodinky, které vám notifikují a ukazují informace na displeji. Právě kombinací těchto specifikací a vřelého designu jsou hodinky Lenovo Watch X, které si díky spolupráci s e-shopem eBay.com můžete pořídit za zvýhodněnou cenu 51,49 dolarů (1 100 korun).

Lenovo Watch X – Co to umí?

Hodinky se na první dojem jeví jako obyčejné, ale při bližším pohledu si můžete všimnout ukazatelů, které vám notifikují například o srdečním tepu nebo příchozím hovoru. Díky senzoru srdečního tepu a krokoměru, tedy můžou být pomocníkem při fitness aktivitách, jako je běh, jízda na kole nebo plavání.

Jelikož při takových aktivitách často narazíte na vlhkost nebo vodu jako takovou, tak hodinky disponují voděodolností do 80 metrů (8ATM). Kromě vody můžete také narazit na nepříjemnosti, při kterých by se mohlo krycí sklíčko poškrábat. Proto výrobce vybavil svůj produkt safírovým sklem, které by mělo těmto problémům zabránit.

Kromě fitness aktivit by se vám mohla hodit funkce notifikování na příchozí hovory, které můžete jednoduše ztlumit. Máte k tomu dvě možnosti. První je, zmáčknout tlačítko nebo jen stačí zatřást s hodinkami. Podobnou funkci můžete také využít při focení autoportrétů. Zde také stačí stisknout tlačítko na hodinkách nebo zatřást rukou.

Samozřejmě chytré funkce nejsou jedinou předností těchto hodinek. Nabídnou také velmi elegantní design, který je spojen s prodyšným páskem. Lenovo Watch X váží pouze 81 gramů. Možná vás napadne, jak se hodinky nabíjí? Hodinky mají zabudovanou vyměnitelnou baterii, která by měla vydržet klidně půl roku.

Pokud vás tato nabídka zaujala můžete si Lenovo Watch X zakoupit na e-shopu eBay.com za exkluzivní cenu 51,49 dolarů (1 100 korun). Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená, a to do konce srpna.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim