reklama

Elephone neuhlídal nový model SX

Elephone neuhlídal nový model SX
2018-08-27T14:00:47+01:00
• 27. 8. 2018

Společnost Elephone nedokázala uhlídat důležité informace týkající se nejnovějšího modelu, který by se měl na mobilním trhu ukázat v následujících týdnech. Podle aktuálních zpráv je v přípravě model nesoucí označení SX a jeho přesnější podobu odhaluje nový únik. Čínský výrobce může chtít přinést konkurenci do vyšších pater střední třídy, což zároveň nepřímo potvrzuje zápis v databázi známého benchmarku AnTuTu.

Nezapomněli na „notch“

Dopředu kromě tradičního výřezu si najde cestu displej s neznámou úhlopříčkou, ale pod rozlišením 2 280 x 1 080 pixelů. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 626 od Qualcommu, ke kterému se váže grafický čip Adreno 506. Tento čipset je k dispozici například u rok starého modelu Mi Max 2 z dílny čínského Xiaomi, kde nechybí 6GB paměť RAM nebo 64GB úložiště podporující paměťové microSD karty.

Ze zveřejněné fotografie jsou zřejmé dva senzory fotoaparátu v horizontální poloze a s přisvětlovací LED diodou pro kvalitnější světelné podmínky. Samozřejmostí je snímač otisků prstů vsazený v obyčejném krytu vyrobeném z plastu. Softwarovou výbavu uzavírá systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo, u níž lze očekávat překrytí vlastním uživatelským prostředním. K oficiálnímu uvedení dojde nejspíš v nejbližší době.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim