reklama

Elephone neuhlídal nový model SX

Elephone neuhlídal nový model SX
2018-08-27T14:00:47+02:00
• 27. 8. 2018

Společnost Elephone nedokázala uhlídat důležité informace týkající se nejnovějšího modelu, který by se měl na mobilním trhu ukázat v následujících týdnech. Podle aktuálních zpráv je v přípravě model nesoucí označení SX a jeho přesnější podobu odhaluje nový únik. Čínský výrobce může chtít přinést konkurenci do vyšších pater střední třídy, což zároveň nepřímo potvrzuje zápis v databázi známého benchmarku AnTuTu.

Nezapomněli na „notch“

Dopředu kromě tradičního výřezu si najde cestu displej s neznámou úhlopříčkou, ale pod rozlišením 2 280 x 1 080 pixelů. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 626 od Qualcommu, ke kterému se váže grafický čip Adreno 506. Tento čipset je k dispozici například u rok starého modelu Mi Max 2 z dílny čínského Xiaomi, kde nechybí 6GB paměť RAM nebo 64GB úložiště podporující paměťové microSD karty.

Ze zveřejněné fotografie jsou zřejmé dva senzory fotoaparátu v horizontální poloze a s přisvětlovací LED diodou pro kvalitnější světelné podmínky. Samozřejmostí je snímač otisků prstů vsazený v obyčejném krytu vyrobeném z plastu. Softwarovou výbavu uzavírá systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo, u níž lze očekávat překrytí vlastním uživatelským prostředním. K oficiálnímu uvedení dojde nejspíš v nejbližší době.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim