reklama

Microsoft Edge pro Android přináší další nové funkce

Microsoft Edge pro Android přináší další nové funkce
2018-08-18T09:04:34+01:00
• 18. 8. 2018

Microsoft Edge je webový prohlížeč, který byl redmondskou společností vyvinut speciálně pro dvě mobilní platformy – Android a iOS. Microsoft se svou aplikaci snaží neustále vylepšovat, pravděpodobně mu na prohlížeči skutečně záleží a nedělá si z nás srandu. Dokazují to nové funkce a vylepšení, kterých se aplikace dočká.

Redmondská společnost se údajně chystá připravit další aktualizaci pro svůj mobilní webový prohlížeč Edge. V nedávném článku jsme vás informovali o novinkách, které poputují na operační systém Android. Ten si samozřejmě můžete přečíst na tomto odkazu.

Microsoft Edge pro Android a novinky

Tentokrát nové funkce čekají majitele Android zařízení. Ve své podstatě dostanou totožné funkce, které se jako první objevily na platformě iOS. Uživatelé Microsoft Edge Beta se tak nyní mohou těšit na novou možnost, pomocí které bude možné přijímat nejnovější zprávy. V praxi to znamená, že uživatel bude okamžitě informován o novém článku či jiných důležitých událostí. 

Beta testeři se navíc dočkají rychlého přístupu na stránku „What’s new and tips“ (ve volném překladu „Co je nového a tipy“). Přibyla také nová možnost, jak si zobrazit anotace, které uživatelé vytvořili ve svých knihách – pro formát PDF prozatím taková možnost není. 

Jak je zvykem, aktualizace přináší také vylepšení výkonu a optimalizace. Minulý měsíc Microsoft přidal funkci pro překládání webových stránek. Ačkoliv je aktualizace v současné době k dispozici pouze beta testerům, předpokládá se, že již v blízké době bude dostupná pro širokou veřejnost. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim