Motorola One – na povrch vyplouvají nové specifikace a údajný design

Motorola One – na povrch vyplouvají nové specifikace a údajný design
2018-08-18T10:14:05+02:00
• 18. 8. 2018

Společnost Motorola se nedávno pochlubila svým novým modelem pod názvem P30, který jakoby z oka iPhonu X a Huawei P20 Pro vypadl. Dle čínských zdrojů se však výrobce chystá představit další model Motorola One. 

Zařízení dostalo jednu z důležitých certifikací a podle dokumentů nese označení XT1941-2. Údajně by mohlo jít o model Motorola One, o kterém se již nějaký ten čas spekuluje. Tento model by měl údajně nabídnout prémiové sklo na zadní straně a leštěné boční rámečky. 

Kromě těchto prémiových materiálů by pak Motorola One měla disponovat vertikálně orientovanými zadními fotoaparáty, jenž obohatí přisvětlovací LED dioda a logo společnosti Motorola. U loga se ale ještě na chvíli pozastavíme. 

Právě ve stejném místě, kde se bude nacházet logo výrobce, by měla být zabudována také velmi rychlá čtečka otisků prstů. Nyní se podrobněji podíváme na přední stranu telefonu. Podle uniklých fotografií bude takřka totožná, jako u modelu P30 – nabídne stejný výřez v displeji.

Motorola One se zařadí do střední třídy

Výrobce implementuje také jeho oblíbenou spodní bradu, kde se vždy nachází textové logo Motorola. Pokud bychom se zaměřili na pravou stranu telefonu, čekat na nás budou dvě tlačítka – jedno pro ovládání hlasitosti, druhé pro vypnutí/zapnutí. 

Co se specifikací týká, certifikační seznam nám mnoho dalších údajů neprozradil. V současné chvíli však víme, že telefon nabídne displej o velikosti 5,66 palců a k dispozici bude baterie o kapacitě 3 000 mAh. Nedávný benchmark test mimo jiné potvrdil přítomnost procesoru Snapdragon 625 a operační paměť s kapacitou 4 GB. 

Mezinárodní verze Motorola One pak nabídne operační systém Android One, prozatím však není jisté, která verze bude předinstalována. Motorola One by mohla být představena ve stejnou chvíli, jako model Motorola One Power, tedy zhruba za měsíc. 

Cena by se pak mohla pohybovat okolo 300 až 400 amerických dolarů, což je v přepočtu zhruba 6 765 až 9 020 Kč bez DPH při aktuálním kurzu 22,55 Kč za jeden americký dolar. 

Motorola One a údajné specifikace:

  • displej: 5,66 palců
  • procesor: Snapdragon 625
  • RAM: 4 GB
  • Android One
  • Duální fotoaparát
  • baterie: 3 000 mAh

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat