reklama

Bezrámečkový design iPadů potvrzen z nové bety iOS

Bezrámečkový design iPadů potvrzen z nové bety iOS
2018-08-03T16:45:45+02:00
• 3. 8. 2018
1

Po nedávných informacích o odstranění 3,5mm konektoru pro sluchátka se nyní dozvídáme přímo od Applu jaký bude nový design iPadu Pro. V nové (v pořadí již páté) betaverzi operačního systému iOS 12 byla objevena ikonka potvrzující dlouho spekulovaný „bezrámečkový“ design. Tím pádem je tím potvrzeno i odstranění tlačítka domů.

Jak ikonka naznačuje, nový iPad Pro nebude mít žádný výřez v displeji, jako má iPhone X. To je rozhodně dobrá zpráva, jelikož tablet se častěji užívá v režimu na šířku oproti iPhonům. Z ikonky lze také vyčíst, že rámeček bude pravděpodobně po všech stranách stejně široký. Velmi pravděpodobně tak bude novinka vypadat jako na neoficiálním konceptu níže.

Doufejme, že FaceID pro odemykání bude fungovat také v režimu na šířku, jelikož v současné době tomu tak u iPhonu X není. Přesný datum představení nového iPad Pro zatím neznáme, pravděpodobně to bude měsíc po nových iPhonech. Ty budou představeny už na začátku září a tak si na nové tablety musíme počkat do října.

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Hezké to bude, ale otázka jestli praktické. Tablet potřebujete opravdu za něco držet

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat