reklama

Xiaomi Mi Note 4 prochází certifikací, k představení dojde do měsíce

Xiaomi Mi Note 4 prochází certifikací, k představení dojde do měsíce
2018-07-30T14:05:12+01:00
• 30. 7. 2018

Minulý rok jsme se dočkali Xiaomi Mi Note 3 v září, ale letošní generace by mohl přijít o něco dříve. Předpokládá se, že k uvedení dojde v srpnu. Zatím sice nejsou k dispozici přesnější informace o hardwarové výbavě, ale již zde máme první fotografie Xiaomi Mi Note 4.

Xiaomi Mi Note 4 s průhlednými zády?

Díky certifikační autoritě TENAA v Číně se na světlo světa dostaly fotografie tohoto smartphonu. Bohužel bez rozsvíceného displeje nelze jednoznačně určit, jestli bude mít novinka displej s výřezem či nikoliv. Jedné vlastnosti si jde ale všimnout, na zádech není čtečka otisků prstů a přední strana nenasvědčuje, že by tímto prvkem disponovala. Je docela možné, že Xiaomi nabídne jen rozpoznání obličeje.

Xiaomi Mi Note 4

Další zajímavou vlastností disponují záda. Vypadá to, že Xiaomi nabídne podobnou úpravu jako v případě nejvyššího modelu Mi 8 – na pohled průhledná záda. Zde je ale očekávat, že výrobce použije stejný trik jako u jmenovaného top modelu. Ve skutečnosti by se totiž mělo jednat o 3D nálepku imitující pohled do útrob zařízení.

Co se týče hardwaru, spekuluje se o použití procesoru Snapdragon 710. V případě dodávek energie by se o vše měla postarat baterie o kapacitě 3100 mAh, což je nižší hodnota než u loňské generace. Více informací zatím není k dispozici. Na vše si budeme muset počkat minimálně měsíc. K představení by mělo sice dojít v srpnu, ale možná si počkáme až do září.

Zdroj: mysmartprice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim