reklama

Spotify Lite nyní spustíte také na Wear OS, má to však háček

Spotify Lite nyní spustíte také na Wear OS, má to však háček
2018-07-17T14:59:49+02:00
• 17. 7. 2018

Operační systém Android Wear ve verzi 2.0 měl původně přinést několik skvělých aplikací, které by fungovaly nezávisle na připojeném telefonu. To se však bohužel nestalo. Hlavní aplikace Wear OS se totiž stále více a více spoléhají na spojení s telefonem, a to v rámci technologie Bluetooth. Tudíž systém pro hodinky pluje opačným směrem, než bylo původně zamýšleno. 

Mezi takovou aplikaci patří také služba Spotify. Na XDA fóru se však objevil plně vybavený klient Spotify pro operační systém Wear OS 2.0.

Spotify Lite také na Wear OS?

V průběhu minulého měsíce jsme se dočkali představení odlehčené verze v podobě Spotify Lite. Tato verze je samozřejmě dostupná pro operační systém Android a využijí jí ti, kteří mají chytrý telefon se slabším hardwarem. Vzhledem k tomu, že se jedná o odlehčenou verzi, tak nabízí poměrně mnoho funkcí.

Ovšem zpět k Wear OS. Odlehčená verze aplikace údajně může být použita také pro chytré hodinky s operačním systémem Wear OS. Uživatel moneytoo na serveru XDA zveřejnil modifikovanou verzi Spotify Lite, jenž byla speciálně navržena pro Wear OS. 

Hlavní vylepšení spočívá v převedení celého uživatelského rozhraní na polovinu původní velikosti. V praxi to znamená, že tlačítka nejsou roztažena po celé obrazovce. Moneytoo prohlásil, že by v budoucnu mohl vyvinout speciální skript, který by automaticky dokázal veškeré Android aplikace převést pro rozhraní Wear OS. 

Pokud vlastníte chytré hodinky s operačním systémem Wear OS, můžete si modifikovanou verzi nainstalovat pomocí APK souboru. Ten najdete ZDE. 

logo-app Spotify Lite Spotify Ltd. NEZNÁMÁ ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, forum.xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat