reklama

Spotify Lite je novinka s redukovanou velikostí a funkcemi

Spotify Lite je novinka s redukovanou velikostí a funkcemi
2018-07-01T09:36:49+02:00
• 1. 7. 2018

Aplikace pro smartphony jsou čím dál více sofistikované a nabízejí nejrůznější funkce a možnosti. Bohužel s tím často roste i jejich velikost, někdy přesahují i 100 MB. To je případ i Spotify. Nyní jsme se ale dočkali odlehčené verze, která se jmenuje Spotify Lite. Oproti původní verzi zabírá pouhých 15 MB, což je značná redukce. Bohužel se to dotklo i dostupných funkcí.

Spotify Lite takřka bez funkcí

Lite aplikace většinou nabízí nejpodstatnější funkce, ale to není případ Spotify Lite. Například zde zcela chybí možnost uložit si hudbu do zařízení a je jedno, jestli si službu předplácíte. Zřejmě si vývojáři řekli, že uživatel této verze nemá dostatek místa ve slabším smartphonu, tak nebude moci ani nic uložit na později.

Dokonce zde není ani možnost přehrávání hudby ve vyšší kvalitě nebo možnost využití Spotify Connect pro přehrávání z bezdrátového zařízení. Taktéž nelze přímo zvolit, jaká skladba se bude přehrávat. Zde je prostě jedno, jestli si službu platíte nebo ne.

V tuto chvíli se nám nepodařilo novinku nainstalovat ani na jedno redakční zařízení. Aplikace je fázi beta testování a vykazuje ještě nedostatky. Například se nám nepodařilo se přihlásit přes Facebook účet.

Sice Spotify Lite má značně redukovanou velikost, ale zároveň je ochuzena o nejdůležitější funkce. Musíme si zřejmě počkat, než aplikace opustí fázi beta a nabídne aspoň něco, kvůli čemu se vyplatí ji instalovat.

logo-app Spotify Lite Spotify Ltd. NEZNÁMÁ ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim