reklama

Hra Alto´s Odyssey přijde již příští týden aktualizováno

Hra Alto´s Odyssey přijde již příští týden [aktualizováno]
2018-07-17T18:05:28+02:00
• 17. 7. 2018

Aktualizováno 17. července

Vývojář hry Alto´s Odyssey zveřejnil datum vydání této hry na Androidu. Hra bude ke stažení již příští týden, konkrétně 26. července.

Původní článek 21. června

Alto´s Adventure je známá mobilní hra, která se dočkala již přes deseti miliónů stažení na zařízeních Android. Hra je populární i na iOS, kde zaujímá devátou příčku ve sportovních aplikacích. Nyní je připravena jeho sesterská verze, která se jmenuje Alto´s Odyssey.

Stejná hra, jiné prostředí

Od Alto´s Oddysey nečekejte nic převratného. Jde o Alto´s Adventure, akorát v jiném kabátě. Místo snowboardování na sněhu snowboardujete na písku v poušti. Místo lesa se projedete v kaňonech. Místo sněžných dun, vás čekají písečné duny.

Alto přijde na Android v červenci, což je čtyři měsíce poté, co byl představen pro iOS zařízení. Za tu dobu se aplikace Alto´s Odyssey zvládla vyšplhat na žebříčku iTunes na šesté místo v kategorii sportovní aplikace a získala přes 2 100 hodnocení s průměrem 4,7*/5*. V nové hře přibude více prostranství, kolem kterého bude himalájský jezdec projíždět. Budou to různé chrámy, skály, vzdušné balóny. Princip této hry je jednoduchý. Musíte dojet, co nejdál to jde. Dle slov vývojářů je hru lehké se naučit ovládat, ale těžké být v ní mistr.

Nyní je pro všechny uživatele smartphonů s Androidem 4.0 a vyšší možnost předregistrace. Když tak učiníte, přijde vám po oficiálním vydání hry upozornění, že je možné si ji již nainstalovat.

logo-app Alto's Odyssey NEZNÁMÁ ANDROID logo-app Alto's Odyssey Zdarma iOS

Zdroje: theverge.com, theverge.com, theverge.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim