reklama

Samsung Galaxy Tab A2 XL nabídne funkci z Galaxy S9

Samsung Galaxy Tab A2 XL nabídne funkci z Galaxy S9
2018-07-19T15:44:28+01:00
• 19. 7. 2018

Delší dobu se zdá, že tablety s operačním systémem Android jsou již dávno za zenitem. Dokazují to statistiky dodavatelů, které jsou opravdu bídné. O kousek lépe na tom je Apple se svým iPadem, ovšem ne o moc. Dalo by se říci, že tablety už jen přežívají a nic nového nenabízí, navíc jej nahradily smartphony s větší úhlopříčkou displeje a dotykové notebooky. Ačkoliv se tu najde pár statečných společností, které chtějí vrátit slávu tabletům, často ale neuspějí.

Nyní se však do hry vrací jihokorejský výrobce Samsung, který by určitého úspěchu dosáhnout mohl. Samsung totiž ohlásil, že letos představí novou generaci Galaxy Tab. 

Opravdu dlouhou dobu jsme si přáli, aby se Samsung do této kategorie opět zapojil. Kdyby totiž na trhu zůstal jen iPad, byla by to nuda. Naše přání bylo zřejmě vyslyšeno, neboť se nyní na internetu objevily snímky nového Galaxy Tab A2 XL – nástupce Galaxy Tab A 10.6 (2016).

Samsung Galaxy Tab A2 XL s podporou Bixby

Model Galaxy Tab A 10.6 (2016) cílil hlavně na méně náročné uživatele. Stejnou strategii očekáváme i u modelu Galaxy Tab A2 XL. Na internetu se totiž objevil firmware, jenž jeden z XDA vývojářů dokázal rozklíčovat. Z firmwaru bylo zjištěno, že nový tablet bude pohánět procesor od společnosti Qualcomm, přesněji Snapdragon 450 SoC.

Samsung Galaxy Tab A 10.6 (2016)

Nová generace Galaxy Tab A2 XL by také s největší pravděpodobností měla nabídnout zadní 5megapixelový fotoaparát. Dle informací se mimo jiné dočkáme nejnovější verze operačního systému Android 8.1. Velký otazník nyní visí jen nad úhlopříčkou samotného displeje. Samsung u nového tabletu zřejmě použije pouze technologii LCD, a to při úhlopříčce 10,5 či 10,1 palců. Naopak velkým lákadlem bude tlačítko pro aktivaci Bixby.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim