reklama

Honor zřejmě nabídne luxusní mobil v rámci Rolls Royce edice

Honor zřejmě nabídne luxusní mobil v rámci Rolls Royce edice
2018-07-15T16:59:14+02:00
• 15. 7. 2018

V tuto chvíli se připravuje další novinka v rámci značky Honor. Mělo by se jednat o model Honor Note 10. Ve své podstatě se bude jednat o obří smartphone s výbornou výbavou, přičemž o energii by se měla postarat baterie o kapacitě 6 000 mAh. Zatím máme jen některé náznaky kolem specifikací, ale zatím to vypadá na další top model. Nyní se ukazuje, že se dočkáme luxusnější edice Rolls Royce.

Honor Note 10 Rolls Royce Edition?

Na čínských sociálních sítích se objevila informace doplněná o fotografii nepředstaveného smartphonu Honor Note 10 ve speciální edici Rolls Royce. Má to dokazovat právě fotografie s logem luxusního výrobce automobilů. Mělo by se tak jednat vlastně o první smartphone značky Honor, který vznikne ve spolupráci s automobilkou.

Oficiální název smartphonu by měl být Honor Note 10 Rolls Royce Edition a tak nějak je jasné, že se nebude jednat jen o základní mobil s logem automobilky navíc. Zatím bychom jen hádali, jaká hardwarová vylepšení novinka nabídne. Pravděpodobně bude k dispozici více než 128GB úložiště a možná bude k dispozici 8GB operační paměť. Pravděpodobně novinka ponese nějakou unikátní technologii, která nebude k dispozici u základního modelu.

V tuto chvíli se také spekuluje o ceně. Respektive některé zdroje naznačují, že by se cena Honor Note 10 Rolls Royce Edition měla vyšplhat až na 1500 dolarů, což je v přepočtu přes 33 000 Kč. Pakliže by se mobil dostal na český trh, cena by měla být ještě vyšší.

Nejde zcela o první spolupráci

Honor Note 10 Rolls Royce Edition bude první svého druhu u značky Honor, ale mateřská společnost Huawei již spolupracuje s jinou automobilkou zaměřující se na luxusní auta. V rámci portfólia Huawei najdeme modely edice Porsche Design. Posledním takovým přírůstkem je Huawei Mate RS Porsche Design, který vás přijde na českém trhu na 38 000 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim