reklama

Amazon Fire HD 10 Kids Edition – větší, rychlejší a pro děti

Amazon Fire HD 10 Kids Edition – větší, rychlejší a pro děti
2018-07-02T14:00:30+01:00
• 2. 7. 2018

Poslední generace produktové řady tabletů Fire HD uvedená na trh v říjnu loňského roku se teď dočkala upravené verze s přívlastkem Kids Edition. Společnost Amazon pravidelně přináší zařízení určená pro nejmenší uživatele a jejich nejnovější model to jen potvrzuje. Kromě toho, že si tablet převzal většinu hardwarových specifikací, tak hlavně nabídne přizpůsobený obsah pro děti nebo speciální funkce pro rodiče.

Jeden rok neomezených možností

Po hardwarové stránce se objevuje 10,1palcový FullHD displej, pod kterým běží čtyřjádrový procesor (1,8 GHz) po boku 2GB paměti RAM a interního úložiště o velikosti 32 GB. Další data do zařízení dostanete skrze paměťovou microSD kartu. Dále neupřesněná baterie slibuje až 10 hodin nepřetržité zábavy. Kvalitní zvukový výstup zajistí technologie Dolby Atmos. Standardní dvouletou záruku doplňuje bezplatné roční předplatné FreeTime Unlimited.

To přináší neomezený přístup k dětským aplikacím, hrám, videím, knihám nebo rodičovské kontrole, kde můžete ratolestem nastavit různá omezení. Po uplynutí doby další předplatné stojí 36 dolarů/rok (tj. cca 800 Kč). Prodej bude oficiálně spuštěn 11. července za cenu 199 dolarů (tj. cca 4 424 Kč). Nakonec z barevných variant lze vybírat fialové, modré, žluté provedení, přičemž samotné zařízení je celé černé.

Zdroj: amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim