reklama

Větrací arzenál do kapsy na e-shopu GearBest.com Sponzorovaný článek

Větrací arzenál do kapsy na e-shopu GearBest.com [Sponzorovaný článek]
2018-06-29T07:45:30+01:00
• 29. 6. 2018

Blíží se nám velmi horké letní dny, a proto si pro vás e-shop GearBest.com přichystal sadu přenosných větráčků za zvýhodněnou cenu. Abyste tyto větráčky měli čím napájet a byly opravdu přenosné, tak jsou v této akci doplněny o powerbanku od Xiaomi.

Mini USB Fan za 1,23 dolarů

Jedná se o nejjednodušší přenosný větráček doslova za pár korun. Největší výhodou není jen cena za výrobek, která je pouze 27 korun, ale také možnosti skladování a zapojení. Větráček se vejde všude a stačí jej připojit do powerbanky či notebooku, případně i skrze redukci do mobilu.

Tento produkt je dostupný ve čtyřech barevných variacích a můžete si jej nyní pořídit na e-shopu Gearbest.com.

Xiaomi Travel USB Fan za 15,54 dolarů

Dalším vybraným větráčkem je Xiaomi Travel Fan, který je již o něco dražší než předchozí výběr, ale nabídne slušivý design. To však není to nejdůležitější, díky větším rozměrům vrtulek se mnohem lépe osvěžíte. Samotný větráček vám přijde spolu se stojánkem, do kterého můžete větráček položit a nechat se ofukovat. Největší výhodou je však zabudovaná baterie o kapacitě 2 000 mAh, díky čemuž můžete větráček využívat bez napájení 4 hodiny.

Tento produkt si může nyní pořídit na e-shopu GearBest.com.

Mini Portable USB Fan za 4,66 dolarů

Do našeho výběru se dostal i poměrně velký větráček, který není příliš kapesní. Důvodem, proč byl tento větráček zvolen, je díky poměru cena výkon, a hlavně protože je velmi tichý. Hlasitost by dle výrobce neměla přesáhnout hranici 20 dB. Průměr vrtulek je 9 centimetrů.

Tento produkt si můžete zakoupit na e-shopu GearBest.com za 100 korun.

USB Tower Fan za 10,95 dolarů

Tento větráček bych například vybral do ložnice k posteli, jelikož nezabírá příliš místa a má možnosti přepínaní rychlostí. Větráček je dostupný ve dvou barevných variacích a také je možné ho napájet skrze USB konektor, díky čemuž nejste příliš limitovaní připojením.

Tento produkt si můžete pořídit za 250 korun na e-shopu GearBest.com.

Smart Frog Fan za 16,15 dolarů

Poslední větráček do našeho výběru je takovou praktickou designovkou. Nabízí poměrně propracovaný design a hodí se například na stůl k počítači, taktéž disponuje nastavitelným stojánek. Takže si jej můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Dostupný je ve třech barevných kombinacích, a to černé, bíle a růžové. Výkon větráčku by měl být velmi dobrý díky dvěma vrtulkám. Na ventilátoru máte možnost přepínaní dvou rychlostí a napájení může být zajištěno skrze počítač, notebook či powerbanku.

Tento větráček si můžete pořídit na e-shopu GearBest.com za pouhých 350 korun.

Xiaomi Mobile Power Bank 2 

Zařízení má v sobě spousty ochran – počínaje například od špatného zastrčení kabelu, kdy při této situaci automaticky přestane nabíjet. Dále zařízení rozpozná, kdy je nabíjené zařízení plně nabito a přestane dále nabíjet. Xiaomi Mobile Power Bank 2 monitoruje výstupní napětí a když zjistí, že by mělo dojít k příliš velkému napětí, automaticky se vypne, aby nedošlo k poškození.

Má jedno výstupní USB, a jedno vstupní mikro USB. Je tak velice rozšířená paleta možných nabíjených zařízení. Mód pro nabíjení s menším přívodem energie vám pak umožní nabíjet zařízení, které potřebují menší zdroj energie, jako například bezdrátová sluchátka, nebo sportovní náramky, či hodinky.

Tuto powerbanku si můžete zakoupit na e-shopu GearBest.com za 580 korun.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat