reklama

Samsung Galaxy Note 9 se představí 9. srpna

Samsung Galaxy Note 9 se představí 9. srpna
2018-06-27T17:28:33+01:00
• 27. 6. 2018

Očekávali jsme, že po letních prázdninách se dočkáme představení nového top modelu od Samsungu – Galaxy Note 9. Nakonec se tak nestane, jelikož výrobce uvede novinku o něco dřívěji, konkrétně již 9. srpna. Samsung si zřejmě hodně pospíšil a zatím se mu daří tajit novinku velmi dobře, jelikož jsme měli k dispozici jen rendery vytvořené na základě nákresů.

Note 9 ve jménu stylusu?

Samotná upoutávka se objevila na sociálních sítích, přičemž nebylo konstatováno, že se bude jednat o Galaxy Note 9. Vzhledem k tomu, že video je zaměřeno právě na stylus, odhadujeme, že se dočkáme tohoto smartphonu.

Samsungu Galaxy Note 9 má opět lákat na baterii

Mnoho informací o specifikacích nemáme k dispozici, ale lze předpokládat, že displej nabídne 2K rozlišení, bude disponovat nejmodernějším procesorem a velikost operační paměti by mohla atakovat hodnotu 6 GB.

Vzhledem k tomu, že první upoutávka znázorňuje stylus, asi se dočkáme většího množství novinek právě v této oblasti. Spekuluje se o větší citlivosti, podpoře bluetooth a možná se dočkáme razantního snížení zpoždění při kreslení na displeji.

Vskutku si budeme muset počkat pár týdnů, s čím vlastně přijde Samsung. Z pohledu specifikací by se mohlo jednat o upravenou verzi Galaxy S9  Plus včetně speciálního duálního foťáku. Nepředpokládáme, že by se zde objevila čtečka otisků prstů zabudovaná do displeje.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim