reklama

CAT a Land Rover získá služby od BlackBerry

CAT a Land Rover získá služby od BlackBerry
2018-06-27T19:00:54+01:00
• 27. 6. 2018

Významnou licenční smlouvu mezi sebou podepsaly společnosti Bullitt Group a BlackBerry, která jedné straně přinese výrazné zlepšení bezpečnosti pro konečné uživatele a druhé straně rozšíření dostupnosti svých služeb. Zatímco BlackBerry asi nemusíme nikomu představovat, tak britská firma Bullitt Group vyrábí robustní telefony pod značkou CAT nebo Land Rover. Jejich nadcházející telefony tedy již nebudou odolné jen z vnější strany.

S puncem BlackBerry Secure

Uzavřené partnerství od nynějška bude přinášet odolné telefony s certifikací BlackBerry Secure, což přinese známé aplikace od BlackBerry či proprietární software pro maximální zabezpečení. Pro BlackBerry to znamená, že své služby dostane do více než 100 zemí světa, kam Bullitt Group distribuuje telefony. V převážné většině se konkrétně jedná o Evropu, Střední východ, Afriku, Severní a Latinskou Ameriku.

Tato spolupráce by se mohla opět v budoucnu projevit v hospodářském výsledku, který ani za první čtvrtletí roku 2018 nevypadá špatně. Společnost BlackBerry v meziročním srovnání zvýšila výnosy o 18 % na 189 milionů dolarů a celkem vykázala tržby ve výši 219 milionů dolarů. Výrobce s ostružinou ve znaku očekává, že příjmy ze softwaru a služeb ještě dokáže navýšit v rozmezí o 8 až 10 %.

Zdroj: us.blackberry.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat