reklama

Huawei brzy přinese model Nova 3

Huawei brzy přinese model Nova 3
2018-06-27T17:10:42+01:00
• 27. 6. 2018

Dřívější spekulace o tom, že chystaný model Nova 3 od společnosti Huawei nebude mít daleko od modelu P20 Lite, potvrzuje nyní nejnovější zápis v databázi od čínského telekomunikačního úřad TENAA. Telefon nese kódové označení PAR-AL00 a jeho vývoj v současné době finišuje pod názvem Paris. Kromě tradičních fotografií máme k dispozici také první možné specifikace, které jej postaví mezi konkurenci do střední třídy.

Výbava, co neurazí

Přední část zabere displej s neupřesněnou úhlopříčkou, avšak s poměrem stran 19:9 a výřezem pro mikrofon s kamerkou. Hlavní výkon zajistí osmijádrový procesor Kirin 710 z dílny HiSilicon, který v nabídce vystřídá starší Kirin 659 a bude mít za úkol se stát silnou konkurencí pro nedávno představený procesor Snapdragon 710 od Qualcommu. Následují kombinace 4/6GB operační paměti RAM a 64/128GB interního úložiště.

Vzadu můžeme vyhlížet dva senzory fotoaparátu, u nichž řadu vylepšení obstará podporovaná funkce umělé inteligence. Stejně jako u Snapdragonu 710 jde o jednu z klíčových funkcí, takže v budoucnu nebude zásadním vylepšením jen u zařízení z vyšší třídy. Čínský výrobce zatím dodnes neprozradil skoro žádné informace, ale oficiální uvedení se očekává v příštím měsíci za neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroj: tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim