reklama

Huawei brzy přinese model Nova 3

Huawei brzy přinese model Nova 3
2018-06-27T17:10:42+02:00
• 27. 6. 2018

Dřívější spekulace o tom, že chystaný model Nova 3 od společnosti Huawei nebude mít daleko od modelu P20 Lite, potvrzuje nyní nejnovější zápis v databázi od čínského telekomunikačního úřad TENAA. Telefon nese kódové označení PAR-AL00 a jeho vývoj v současné době finišuje pod názvem Paris. Kromě tradičních fotografií máme k dispozici také první možné specifikace, které jej postaví mezi konkurenci do střední třídy.

Výbava, co neurazí

Přední část zabere displej s neupřesněnou úhlopříčkou, avšak s poměrem stran 19:9 a výřezem pro mikrofon s kamerkou. Hlavní výkon zajistí osmijádrový procesor Kirin 710 z dílny HiSilicon, který v nabídce vystřídá starší Kirin 659 a bude mít za úkol se stát silnou konkurencí pro nedávno představený procesor Snapdragon 710 od Qualcommu. Následují kombinace 4/6GB operační paměti RAM a 64/128GB interního úložiště.

Vzadu můžeme vyhlížet dva senzory fotoaparátu, u nichž řadu vylepšení obstará podporovaná funkce umělé inteligence. Stejně jako u Snapdragonu 710 jde o jednu z klíčových funkcí, takže v budoucnu nebude zásadním vylepšením jen u zařízení z vyšší třídy. Čínský výrobce zatím dodnes neprozradil skoro žádné informace, ale oficiální uvedení se očekává v příštím měsíci za neupřesněnou prodejní cenu.

Zdroj: tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim