Instagram nově nabízí reklamu v podobě samolepek ve Stories

Instagram nově nabízí reklamu v podobě samolepek ve Stories
2018-06-13T10:59:48+02:00
• 13. 6. 2018
1

Instagram se chce stát absolutní jedničkou, která porazí nejen YouTube, ale také sekci Discover od Snapchatu. V brzké budoucnosti můžeme očekávat s největší pravděpodobností až hodinová videa, která budou moci přidávat nezávislí autoři – tak jako tomu je na portálu YouTube. Videa by se měla přehrávat na telefonech, a to kvůli lepšímu zážitku – vertikálně a ve 4K rozlišení. Takové investice do změn je potřeba něčím zaplatit, a tak se chystá další novinka v Instastories, která přinese více reklam.

Facebook se ve své sociálních sítí snaží víc a víc ukazovat reklamy, ze kterých má následně příjem. První masivní vlna reklam přišla na Facebooku, následně do Messengeru a nyní přichází další novinka v prezentování reklam Instagramu. Nyní mohou business účty na Instagramu přidávat ve Stories k fotografiím a videím tagy, které povedou na informaci o produktu a následně na eshop.

Stories reklama 2018

Další novinka v publikování reklamy na Instagramu se jmenuje Schoping bag sticker (nálepka v motivu nákupní tašky). Po kliknutí v Instastories na tuto samolepku, se dostanete na krátký popis produktu, na který samolepka odkazuje. Následně v tomto krátkém popise uvidíte i produktovou fotografii a odkaz na zakoupení produktu. Běžní uživatelé tuto možnost mít nebudou, pouze business účty, takže pokud sleduje zvláště své přátele, tak se s touto samolepkou moc nesetkáte. Pokud sledujete i nějaké firmy a i jejich Stories, tak možná je brzy uvidíte.

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Jakub Rosenberg

14. 6. 2018, 10:35

Dobrý den, rád bych se zeptal, od jaké hranice follows instagram tuto funkci nabízí. Na firemním profilu máme 3K sledujích. Vím, že například pro funkci ,,swipe“ instagram vyžaduje hranici 10K. Děkuji za odpověď

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat