reklama

Gearbest: stylová a kvalitní sluchátka Meizu EP51 jsou nyní ve slevě a s dodáním do 3 dnů! sponzorovaný článek

Gearbest: stylová a kvalitní sluchátka Meizu EP51 jsou nyní ve slevě a s dodáním do 3 dnů! [sponzorovaný článek]
2018-06-18T18:58:36+01:00
• 18. 6. 2018
3

Meizu se kromě výroby chytrých telefonů pustilo i do výroby bezdrátových sluchátek. Nová sluchátka nesou název Meizu EP51, fungují přes Bluetooth, jsou voděodolná a mají přívětivou cenu, pouhých 549 Kč, z původních 794 Kč, při použití našeho kupónu. Navíc vám budou poslána z českého skladu, tedy je budete mít do tří dnů doma.

Gearbest: Jak získat speciální slevový kupón?

Meizu EP51 si můžete pořídit za akční cenu z českého skladu GW-5 v obchodě Gearbest za 24,99 USD (549 Kč). Abyste získali takovou cenu, musíte použít kupón GBGW5035. Po zakoupení máte sluchátka do tří dnů doma. Produkt zakoupíte ZDE.

Gearbest: Meizu EP51 aneb stylová a kvalitní sluchátka

Meizu se vyznačuje výrobou kvalitních telefonů. Stejně jsou na tom i sluchátka Meizu EP51. Mají dobrou kvalitu zpracování a zvuk je též skvělý. Velikou výhodou pro sportovce je certifikace IPX4, která zvládne ochránit zařízení proti stříkající vodě. Sice si se sluchátky nezaplavete, ale nebudou poškozena deštěm, potem či politím. Díky propojení s telefonem přes Bluetooth se odpoutáte od drátového připojení a máte tak volnější pohyb.

Sluchátka nabízí i veliké množství různých velikostí, takže v balení obdržíte čtyři druhy velikostí špuntů. V balení též máte elegantní obal na přenos sluchátek. Meizu EP51 jsou navíc magnetická, špunty mají v sobě magnety, takže se krásně k sobě spojí a vy nemusíte neustále rozmotávat spletená sluchátka, to už se vám díky magnetickému připnutí nestane. Díky tlumení okolního zvuku pomocí technologie aptX od Qualcommu si užijete poslouchání hudby bez rušivých zvuků z okolí.

Díky měkkým špuntům vás nebudou bolet uši ani po celodenním nošení. Jedno nabíjení trvá maximálně dvě hodiny a poslech na jedno nabití je šest hodin. Navíc si můžete vybrat jedno ze čtyř barevných provedení: červenočerné, bílé, modré a zelené.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

David Precechtel

18. 6. 2018, 22:17
Android aplikace

aptX slouzi k potlaceni okolniho hluku? odkdy?

Martin NovotnĂ˝

18. 6. 2018, 19:21
Android aplikace

ještÄ› se mÄ› nestalo ,Ĺľe bych sluchátka nÄ›kdy poškodil potem ci deštÄ›m…????

Zdeněk Koutský

18. 6. 2018, 20:26

Martine, stát se to může:-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim