reklama

Garmin vivoactive 3 Music aneb elegantní sportovní hodinky s GPS modulem

Garmin vivoactive 3 Music aneb elegantní sportovní hodinky s GPS modulem
2018-06-14T12:30:04+00:00
• 14. 6. 2018
Thumbnail

Společnost Garmin představila nové chytré hodinky řady Vivo, přesněji se jedná o model pod názvem Garmin vivoactive 3 Music. Hlavním lákadlem je nově integrovaný inteligentní modul GPS s integrovanou podporou hudby, díky které můžete uložit až 500 skladeb pro offline poslech, a to v rámci Deezer, iHeartRadio či klasických souborů. 

Jinak se jedná o totožné hodinky, jako vivoactive 3, neboť zde najdeme stejné fitness funkce, včetně podpory Garmin Pay – bezkontaktní platební řešení. Pojďme se ale společně podívat na veškeré hardwarové specifikace hodinek Garmin vivoactive 3 Music. 

Garmin vivoactive 3 Music a hardwarové specifikace

V rukou budete mít plnobarevný 1,2palcový Garmin Chroma displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Celkové konstrukční rozměry hodinek činí 43,1 x 43,1 x 13,6 mm při hmotnosti 39 gramů. Jelikož se jedná o fitness hodinky, nachází se zde certifikace 5 ATM, která zaručuje 100 % vodotěsnost. 

Chytré hodinky Garmin vivoactive 3 Music jsou samozřejmě kompatibilní s platformami Android a iOS. Hodinky je taktéž možné přizpůsobit tisíci aplikací, widgetů a dalších témat z obchodu Connect IQ.

Uživatelé se mohou například těšit na více než 15 předem nahraných GPS a „indoor“ sportovních aplikací, včetně jógy, běhu, plavání a další. Mezi další funkce patří také sledování vaší úrovně fitness, a to pomocí VO2. Díky hodinkám také můžete lépe zvládat stres.

Hodinky disponují dalšími funkcemi, jako je inteligentní oznámení, automatické nahrávání do Garmin Connect, LiveTrack a další. Co se však životnosti baterie na jedno nabití týká, je ze umístěn akumulátor zaručující 7denní výdrž v režimu smartwatch, 5hodinovou výdrž v režimu GPS s hudbou a 13hodinovou výdrž v režimu GPS bez hudby. 

Garmin vivoactive 3 Music bude k dispozici pouze v černé variantě a 20mm řemínkem. Aktuálně hodinky stojí okolo 6 599 Kč bez DPH a jsou k dispozici v USA.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit