reklama

Deezer míří na zápěstí, nově si jej vychutnáte na Garmin produktech

Deezer míří na zápěstí, nově si jej vychutnáte na Garmin produktech
2018-09-08T07:35:28+01:00
• 8. 9. 2018

Společnost Garmin se na konferenci IFA 2018 pochlubila svým novým chytrým náramkem Vivosmart 4, jenž se stane přímou konkurencí pro Fitbit Charge 3. Nabídne totiž identické funkce a velmi podobnou cenu. Oba náramky jsou cenově dostupné a ve své podstatě vykonávají stejné funkce – sledují vaší tepovou frekvence, poskytují detailní náhledy o spánku a tak podobně. 

To ale není vše. Garmin se neustále snaží své produkty vylepšovat a inovovat. Ačkoli Garmin zatím není přímým konkurentem Apple Watch, jeho produktové portfolio je mnohem rozmanitější než kdy předtím. Nabízí totiž prvotřídní Vivofit 4, luxusní GPS hodinky Fenix Chronos, Vivoactive 3 Music nebo dokonce také Forerunner 645 Music. 

Garmin mimo jiné nedávno představil prémiové multisportovní hodinky Fenix 5 Plus, jenž nabízejí funkci pro ukládání a přehrávání hudby. Doposud však byly uživatelé omezeni na službu iHeartRadio All Acces, tomu je ale nyní konec.

Deezer si vychutnáte i na svém zápěstí

Nejedná se o nejoblíbenější službu na světě, dokonce nejde ani o přímého konkurenta Spotify a Apple Music. Na druhou stranu jde o službu, která je v Evropě čím dál tím více populární. Ano správně, řeč je nyní o aplikaci Deezer, jenž se dostala na hodinky značky Garmin.

Deezer se na trh vůbec poprvé dostal před jedenácti lety a populární byl do roku 2012. Od dubna 2018 má tato streamovací hudební služba okolo 6 mil. předplatitelů. Nejedná se o kdo ví jak velké číslo, proto se francouzská společnost rozhodla svou službu rozšířit také na Fitbit a Garmin produkty. Od tohoto kroku si firma slibuje znatelný nárůst předplatitelů.

Hudbu si tak nyní budete moci vychutnat na Garmin Fenix 5 Plus, Forerunner 645 Music a Vivoactive 3 Music. Přesně na těchto produktech si můžete stáhnout více než 100 skladeb v rámci Deezeru. Služba měsíčně stojí zhruba 10 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 220 Kč bez DPH. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim