reklama

Vivo oznámilo Blue V9 Limited Edition

Vivo oznámilo Blue V9 Limited Edition
2018-05-26T09:38:32+02:00
• 25. 5. 2018

Vivo becomes the official sponsor of the 2018 and 2022 FIFA World Cups (PRNewsfoto/Vivo)

Za pouhé tři týdny začíná hojně očekávané Mistroství světa ve fotbale a k této příležitosti společnost Vivo připravila speciální edici modelu V9, který byl koncem března uveden v základním provedení. Čínský výrobce je totiž jedním z oficiálních sponzorů tohoto sportovního svátku v Rusku. Právě dnes uspořádaná tisková konference v Pekingském Forest Parku odstartovala velkou mezinárodní kampaň.

Spousta aktivit pro fanoušky

Firma Vivo pojmenovala spuštěnou kampaň „My Time, My FIFA World Cup“ a dohromady zahrnuje několik programů. Prvním z nich je Super Fan Photographer nebo Vivo Super Time. Ovšem největší pozornost si zaslouží zařízení s názvem Vivo V9 2018 FIFA World Cup Russia, které půjde pořídit pouze v modrém provedení a hlavně v limitovaném množství. Vnitřní výbava telefonu zůstala beze změny, ale to neplatí pro softwarovou stránku.

Uživatelské rozhraní Funtouch OS je citelně přizpůsobeno a díky předinstalovanému balíčku aplikací získáte například možnost sledovat výsledky během celého turnaje nebo komunikovat s ostatními fanoušky. Samozřejmě nechybí ani široká nabídka fotbalových témat. Jedinečná prodejna v Pekingském Forest Parku byla vybavena různými hrami, přičemž zájemci si mohou pořídit některé z dostupných zařízení v portfoliu výrobce.

Zdroj: weibo.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim