Vivo oznámilo Blue V9 Limited Edition

Vivo oznámilo Blue V9 Limited Edition
2018-05-26T09:38:32+02:00
• 25. 5. 2018

Vivo becomes the official sponsor of the 2018 and 2022 FIFA World Cups (PRNewsfoto/Vivo)

Za pouhé tři týdny začíná hojně očekávané Mistroství světa ve fotbale a k této příležitosti společnost Vivo připravila speciální edici modelu V9, který byl koncem března uveden v základním provedení. Čínský výrobce je totiž jedním z oficiálních sponzorů tohoto sportovního svátku v Rusku. Právě dnes uspořádaná tisková konference v Pekingském Forest Parku odstartovala velkou mezinárodní kampaň.

Spousta aktivit pro fanoušky

Firma Vivo pojmenovala spuštěnou kampaň „My Time, My FIFA World Cup“ a dohromady zahrnuje několik programů. Prvním z nich je Super Fan Photographer nebo Vivo Super Time. Ovšem největší pozornost si zaslouží zařízení s názvem Vivo V9 2018 FIFA World Cup Russia, které půjde pořídit pouze v modrém provedení a hlavně v limitovaném množství. Vnitřní výbava telefonu zůstala beze změny, ale to neplatí pro softwarovou stránku.

Uživatelské rozhraní Funtouch OS je citelně přizpůsobeno a díky předinstalovanému balíčku aplikací získáte například možnost sledovat výsledky během celého turnaje nebo komunikovat s ostatními fanoušky. Samozřejmě nechybí ani široká nabídka fotbalových témat. Jedinečná prodejna v Pekingském Forest Parku byla vybavena různými hrami, přičemž zájemci si mohou pořídit některé z dostupných zařízení v portfoliu výrobce.

Zdroj: weibo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat