reklama

Makibes HR3: Nejlepší chytrý a kvalitní náramek pro iOS a Android pod 400 Kč! sponzorovaný článek

Makibes HR3: Nejlepší chytrý a kvalitní náramek pro iOS a Android pod 400 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-05-17T12:50:43+01:00
• 17. 5. 2018

Společnost Makibes je tu s námi již třetím rokem. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů. Zařízení, které společnost Makibes produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům – samozřejmě si na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Makibes jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena / výkon. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Geekbuying, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. Jak slevu získat zjistíte na konci článku.

Makibes HR3 – náramek s 40% slevou podporující Android a iOS

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Makibes HR3 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 24 hodin při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 105 mAh.

Jestliže máte o náramek zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Geekbuying. Ten Makibes HR3 nabízí za 700 Kč. Ovšem nyní jej můžete zakoupit s více než 40 % slevou, a to za příjemných 359 Kč – ovšem pod podmínkou, že použijete náš speciální slevový kupón XBGYGMIY. Náramek si můžete zakoupit ZDE.

Slevy na telefony, spotřební elektroniku a různé vychytávky

Během jarních slev je možné zakoupit zvýhodněné výrobky, nebo můžete využít slevových kupónů, které můžete využít na určité produkty vybraných značek. Na telefony máte slevové kupóny s deseti a více procenty slevy. Mezi zlevněnými mobilními telefony se nachází mobily od značek jako Lenovo, Doogee či Xiaomi. Vše najdete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim