reklama

Dokonalý a kompaktní dron K130 můžete nyní vlastnit za akčních 531 Kč! sponzorovaný článek

Dokonalý a kompaktní dron K130 můžete nyní vlastnit za akčních 531 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-05-01T15:00:12+01:00
• 1. 5. 2018

V dnešní době se do podvědomí lidí dostává především virtuální realita, ale ještě jedno odvětví se začíná rozrůstat, a to drony. Nyní máte možnost získat kompaktní dron K130 již za 500 korun, a to díky internetovému obchodu Gearbest.

Proč je tento dron K130 tak úžasný?

Jedná se o malého kompaktního drona v originálním tvaru vajíčka, díky čemuž vás dron zaujme už na první pohled. K130 disponuje šestiosým gyroskopem pro zajištění bezproblémového letu a kvalitní kontrolou. Ovládat dron můžete dvěma způsoby, buď použijete přiložený ovladač, anebo využijete mobilní aplikaci a váš smartphone. Samotný dron má dolet až 40 metrů. Ve vzduchu dron vydrží 6,5 minuty díky baterii o kapacitě 200 mAh.

Dron má standardní letové dovednosti jako let rovně, zpět či klesání a stoupání. Mezi zajímavou vlastnost patří tlačítko automatického návratu, které dovede dron zpět na pozici, odkud vzlétl. E-shop nabízí dron ve dvou variantách, a to model se zabudovanou a bez zabudované kamerky. Zabudovaná kamerka u dražšího modelu však není nijak závratná, jedná se o čip s rozlišením 0,3 Mpix. Což ale bez problému vystačí na primitivní záběry a při ovládání se alespoň lépe zorientujete.

Jestliže máte o dron zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten kompaktní dron K130 nabízí za 531 Kč. Dron si můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim