reklama

Zřejmě se dočkáme Youtube Premium

Zřejmě se dočkáme Youtube Premium
2018-04-29T11:52:44+01:00
• 29. 4. 2018

V tuto chvíli již víme, že Youtube hodlá představit novou službu, která by měla nahradit současné placené verze Youtube Red. Navíc by mělo dojít ke sloučení Google Play Music a samotného předplatného. Díky redaktorům webu Android Police se odkrývají další informace.

Blíží se konec Google Play Music

Youtube Premium?

V samotných zdrojových kódech aplikace Youtube pro Android se nějakou dobu objevovaly názvy jako Youtube Plus, Youtube Remix a Youtube Premium. Právě poslední z nich zůstává i v současné verzi 13.16. Vzhledem k tomu, že jako jediný vystihuje podstatu nové služby, může se zdát být logické, že právě Youtube Premium bude konečným názvem pro novou placenou službu.

Dokonce je v aplikaci i samotné logo nepředstavené služby. Další náznaky odkazují, že Youtube vše spustí jen ze strany serverů. Bohužel se již nedozvídáme, co vše bude obsaženo v rámci bonusových funkcí. Zřejmě budou zachovány možnosti jako sledování offline, bez reklam a podobně.

Ještě si budeme muset nějakou chvíli počkat na samotné odhalení. Rozhodně bude zajímavé sledovat, jestli dojde ke změně ceny a případně dostupnosti služby jako takové na dalších trzích.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim