reklama

Ulefone Power 5 a Armor X nyní v předprodeji za výhodnou cenu Sponzorovaný článek

Ulefone Power 5 a Armor X nyní v předprodeji za výhodnou cenu [Sponzorovaný článek]
2018-04-19T13:55:07+02:00
• 18. 4. 2018

Před nedávnem proběhl festival od společnosti Ulefone, na kterém firma předvedla své nové modely a ukázala několik funkcí svým nejvěrnějším fanouškům a zákazníkům. Na této konferenci se probíraly především modely Armor X a Power 5. Tyto poté budou od 25. dubna dostupné v předprodeji.

Specifikace Ulefone Armor X

Uleofne Armor X je odolný telefon, který kromě bezdrátového nabíjení nabízí další zajímavé specifikace. Zařízení je na čelní straně osazeno 5,5″ displejem s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1 440 x 720 pixelů. Uvnitř telefonu poté tepe čtyřjádrový procesor od společnosti MediaTek, respektive model MT6739 s taktem 1,3 Ghz. Procesoru dopomáhá operační paměť o velikosti 2GB. Co se týče interního úložiště, tak zde výrobce zvolil kapacitu 16 GB s možností rozšíření až o 128 GB pomocí microSD karty.

Po fotografické stránce věci byl telefon vybaven duálním hlavním fotoaparátem s rozlišením 13 + 5 Mpix. Pro pořizování selfie byla zvolena kamerka s rozlišením 8 Mpix. Tyto specifikace fotoaparátů nejsou vůbec špatné, jelikož se jedná o odolný telefon. Celé toto odolné monstrum poté napájí baterie o krásné kapacitě 5 500 mAh.

Zařízení dále disponuje čtečkou otisků prstů, která se netradičně nachází na pravém boku zařízení. Vhledem k tomu, že se jedná o odolný telefon, tak Armor X disponuje certifikací IP68. Mezi další vlastnosti patří například funkce DualSIM nebo podpora veškerých tuzemských frekvencí LTE.

Specifikace Ulefone Power 5

Power 5 je novĂ˝ model od spoleÄŤnosti Ulefone, kterĂ˝ spadá do stĹ™ednĂ­ třídy mobilnĂ­ch telefonĹŻ a mezi jeho hlavnĂ­ pĹ™ednosti spadá velká kapacita baterie. Na ÄŤelnĂ­ stranÄ› je telefon osazen 6″ FullHD+ displejem s pomÄ›rem stran 18:9.

Uvnitř telefonu tepe osmijádrový procesor od společnosti MediaTek, respektive model MTK6763. Dále procesoru dopomáhá operační paměť o velikosti 6GB. Pro ukládaní dat byl telefon vybaven úložištěm o kapacitě 64 GB.

Pro mnoho uživatelů jsou však velmi důležité fotografické možnosti. Právě pro tyto zákazníky byl telefon vybaven 4 fotoaparáty od Sony. Dva se nacházení na zadní straně a disponují rozlišením 21 + 5 MPix. Na čelní straně je telefon vybaven také dvěma senzory. Celou tuto sestavu napájí obrovská baterie s kapacitou 13 000 mAh. Právě díky takto velké kapacitě baterie musel být telefon vybaven rychlím nabíjením, které podporuje vstup až 5V/5A.

Pokud vás nějaký s těchto modelů zaujal můžete si jej od 25. dubna zakoupit v předprodeji za zvýhodněné ceny. Pro bližší informace a novinky od společnosti Ulefone se mlžete podívat přímo na stránky Ulefone festivalu. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim