reklama

Nový holící strojek od Xiaomi za nízkou cenu sponzorovaný článek

Nový holící strojek od Xiaomi za nízkou cenu [sponzorovaný článek]
2018-04-22T09:00:00+02:00
• 22. 4. 2018

Xiaomi je výrobcem mnoha zařízení. Hlavní doménou jsou chytré telefony, ale můžete si též pořídit Xiaomi boty, televizi, zubní kartáček, ručník a nyní i holící strojek. Ten se jmenuje Xiaomi Mijia Electric Shaver a nabízí skvělé oholení pro muže.

Nabídka je časově omezená

Jen dva týdny zbývají na pořízení si Xiaomi Mijia elektrického holícího strojku za skvělou cenu pouhých 950 Kč. Tuto nízkou cenu získáte pouze u obchodu TomTop a navíc neplatíte poštovné. Musíte však počítat s mírně delším doručením, jelikož o produkt je vysoký zájem. Xiaomi totiž nabízí bezproblémové výrobky vysoké kvality, které stojí za to si pořídit. Pokud doposud nejste spokojeni se svým holícím strojkem, dejte šanci tomu od Xiaomi a uvidíte ten rozdíl.

Elektrický strojek od Xiaomi je voděodolný a certifikovaný jako IPX7. Celkem má tři hlavy a zvládá holit jak při suché tak při mokré variantě. Taktéž disponuje turbo módem. Holící strojek je zcela omyvatelný a k balení je navíc přiložen i čistící kartáček. Xiaomi Mijia nabijete za 2 hodiny pomocí USB doku, který je též v balení. samotný přístroj váží 400 gramů. Za cenu 46 dolarů, tedy 950 Kč, získáte tento holící strojek na webu TomTop.

Zdroj: tomtop.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim