reklama

Obchod Play zjednodušuje náhled novinek aplikací

Obchod Play zjednodušuje náhled novinek aplikací
2018-04-07T10:11:02+02:00
• 7. 4. 2018

Aktualizace aplikací by měly být doprovázeny popisem novinek a změn, které obsahují. Google v tomto ohledu vytvořil i doporučení pro vývojáře, aby uživatelé měli lepší přehled, co se změnilo. Uživatel by se měl vždy dozvědět na detailu aplikace všechny novinky. Bohužel je celý proces mírně ztížen, nebo není rychle dostupný, když aktualizujete větší množství aplikací.

Lepší náhled novinek aplikací

V tomto ohledu došlo k jedné změně v Obchodě Play, která byla v testování již delší dobu. Přímo v sekci Moje aplikace a hry  v záložce Aktualizace přibyla jedna malá šipka vedle tlačítka Aktualizovat/Otevřít. Když na ní kliknete, rozbalí se seznam novinek a změn, které jsou obsaženy v aplikaci.

náhled novinek aplikací

Jedná se skutečně o drobné rozšíření, které je ale velmi užitečné, hlavně když vás čeká aktualizace mnoha aplikací. Novinka by měla být k dispozici již nyní pro všechny uživatele. Pokud ji nevidíte, zastavte Obchod Play (odstraňte spuštěnou instanci ze seznamu naposledy otevřených aplikací) a spusťte Obchod znovu.

Jestli se vám novinka neobjeví, zkuste vynutit aktualizaci Obchodu Play – běžte do Nastavení aplikace a pak klikněte na položku verze Obchodu Play.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim