reklama

Honor 10 se představí světu 15. května spekulace

Honor 10 se představí světu 15. května [spekulace]
2018-04-06T15:03:23+02:00
• 6. 4. 2018

Nedávno se objevily údajné fotografie chystaného Honoru 10 a od té doby se vyrojilo několik dalších informací a fotografií. V první řadě se společnost Honor pochlubila chystanou událostí na 15. května, která se bude konat v Londýně. Pozvánka láká na zařízení doplněné umělou inteligencí.

Honor 10 jako levnější Huawei P20

Značka Honor spadá do portfólia Huawei a zpravidla jsou top modely poměrně podobné, nebo přejímají většinu vlastností. První se vždy dočkáme hlavních novinek od Huawei a následně dojde k uvedení top modelu od Honoru.

Honor 10

Stejný scénář se bude konat i nyní, jak naznačují dosavadní informace. V podstatě máme potvrzeno na základě úniků, že Honor 10 bude mít výřez v displeji a čtečku otisků prstů ve spodní části přední strany. To se více méně potvrzuje i na propagačním materiálu, kde jde vidět jen zadní strana Honoru 10. Obsahuje duální foťák a není zde čtečka otisků prstů.

Další snímek potvrzuje 5,8palcový displej a procesorem Kirin 970. K dispozici by měla být i verze s 6 GB operační paměti a 256GB úložištěm, ale je pravděpodobné, že se objeví i varianta s nižšími specifikacemi. Z těchto informací můžeme konstatovat, že většina specifikací Honoru 10 bude podobná Huawei P20.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim