reklama

Google aktualizoval Android Excellence v Obchodě Play

Google aktualizoval Android Excellence v Obchodě Play
2018-04-06T18:52:47+02:00
• 6. 4. 2018

V Obchodě Play existuje neuvěřitelné množství aplikací a her, o to větší problém je se zorientovat a případně vybrat to nejlepší. I z tohoto důvodu Google vytvořil program Výběr redakce, do kterého zapadají kvalitní tituly. Mimo to existuje i program Android Excellence.

Android Excellence

Tento program existuje už od roku 2017 a každé tři měsíce dojde k aktualizaci, nebo spíše k přidání další her a aplikací, které se vyznačují kvalitou, výbornou uživatelskou přívětivostí a silným technickým zázemím.

Do tohoto programu v nové aktualizaci bylo přidáno několik titulů. Mezi aplikacemi Google vyzdvihuje například Adobe Photoshop Lightroom CC pro upravování nejen fotografií, Seven – 7 Minute Workout Training Challenge pro procvičení těla a SoloLearn: Learn to Code for Free pro naučení programovacích jazyků.

Další novinky v sekci aplikace:

Do sekce her byly vybrány tituly jako CodyCross: Crossword PuzzlesMARVEL Contest of Champions a Orbital 1.

Další novinky v sekci hry:

Celý výčet aplikací a her lze najít přímo v Obchodě Play ve speciální sekcích Android Excellence Apps a Android Excellence Games. Případně se ještě nabízí již zmíněná sekce Výběr redakce. Pokud patříte mezi vývojáře a zajímají vás užitečné tipy, tak i zde si Google nachystal speciální stránku.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim