reklama

Další kopie iPhone X s notchem, jmenuje se Vernee M7

Další kopie iPhone X s notchem, jmenuje se Vernee M7
2018-04-03T19:29:32+01:00
• 3. 4. 2018

Vernee během pár dní ukázalo dva nové přírůstky do řady M. Konkrétně model M6 a nyní i model M7. Novější M7 kopíruje iPhone X, alespoň co se přední části a tvaru telefonu týče.

Parametry neoslní, design ano

Vzezření Vernee M7 je jde tzv. s dobou, tedy nemůžeme mluvit o zastaralém designu. Téměř celou přední plochu zabírá displej a okraje telefonu jsou příjemně zaobleny. Bohužel na spodní části zařízení zůstala veliká „brada“. Zadní část kovového těla přináší vertikální umístění duální kamery spolu s pod ní umístěnou čtečkou otisků prstů. Vernee M7 přichází se třemi barevnými kombinacemi, v černé, zlaté a modré, což ocení zvláště ženy. Parametrově je na tom však Vernee M7 trošku bídněji než iPhone X, který se snaží, alespoň vzhledem, kopírovat.

Vernee M7

Displej se dočkal velikosti 5,8″ a je v poměru 18:9. Rozlišení je FHD, tedy hustota pixelů je 367, což je dostačující hodnota, avšak není nijak závratná. Vernee M7 přichází se slabým procesorem MediaTek MT6750T, Ten je podporován 4 GB operační paměti a na ukládání dat je zde 64 GB. U fotoaparátů též nenajdeme nic výjimečného. Hlavní fotoaparát je duální a disponuje 16 a 8 MPx kamerami. Přední kamera má pouhých 5 MPx. Výhodou je, že zařízení podporuje kromě 2,4 GHz Wi-fi i 5 GHz variantu. Baterie se rozrostla až na příjemných 4 500 mAh a díky rychlému nabíjení by měla být plně nabitá při čase kolem dvou hodin.

Zařízení používá operační systém Android ve verzi 8.1 spolu s nástavbou VOS. Cena ani datum prodeje zatím nebyly specifikovány. Můžeme však odhadovat, že by se cenovka mohla pohybovat kolem 200 dolarů (4 000 Kč), jak je zvykem u těchto zařízení. V roce 2017 na MWC Vernee představilo model Apollo 2 a tento telefon se doposud neukázal na stránkách prodejců. Jelikož Vernee M7 se též poprvé krátce ukázalo na MWC v letošním roce, tak nemůžeme odhadnout, zda telefon přijde do prodeje letos, příští rok či zda bude prodej někdy zahájen.

Zdroje: vernee.cc, kimovil.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim