reklama

Apple: První beta verze tvOS 11.4 a watchOS 4.3.1 byly zveřejněny

Apple: První beta verze tvOS 11.4 a watchOS 4.3.1 byly zveřejněny
2018-04-04T17:10:31+02:00
• 4. 4. 2018

Je to teprve pár dní, kdy společnost Apple vydala watchOS 4.3 a tvOS 11.3. Vývojáři a inženýři však nespí, možná proto jsme se nyní dočkali další aktualizace v podobě watchOS 4.3.1 a tvOS 11.4. Oba instalační balíčky jsou aktuálně k dispozici pouze registrovaným vývojářům. 

Apple vydal tvOS 11.4 beta 1

Společnost Apple se nezaměřuje jen na iOS zařízení a Apple Watch, ale samozřejmě také na její Apple TV. Proto si pro registrované vývojáře připravila vůbec první beta verzi tvOS 11.4, která je k dispozici jak pro Apple TV 4, tak také Apple TV 4K. 

Prozatím se v této verzi žádných velkých novinek nedočkáme. Nejnovější vývojářská beta verze tvOS nově nabízí pouze podporu pro přizpůsobení rychlosti snímků u starších Apple TV. Změn dozrála také služba Apple Music, která nyní lépe zvýrazňuje playlisty pro hudební videa. 

Opravy chyb

Foundation

  • Klienti systému NSURLSessionStreamTask, které používali nezabezpečené připojení, se nemohli připojit, když během vyhodnocení souboru PAC došlo k chybě. Systém byl nakonfigurován buď pro službu Web Proxy Auto Discovery (WPAD) nebo Proxy Automatic Configuration (PAC).

Správa mobilních zařízení

  • Nebylo možné přeskočit všechny počáteční obrazovky nastavení, pokud byla použita konfigurace serveru MDM.

Apple vydal watchOS 4.3.1 beta 1

Společnost Apple se také zaměřila na chytré hodinky Apple Watch, které se nyní dočkaly aktualizace v podobě watchOS 4.3.1 beta 1. Instalační balíček nese označení 15T5535b, bohužel však nejsou k dispozici žádné poznámky k nové verzi.

Nejedná se samozřejmě o nic překvapivého, neboť watchOS 4.3.1 beta 1 se zaměřuje hlavně na optimalizaci systému. Velké změny tedy prozatím neočekáváme. Pokud však zjistíme více, budeme tento článek průběžně aktualizovat. 

Zdroje: 9to5mac.com, neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim